Trwa ładowanie...

Ile widzisz psów? Test pozwoli określić twój wiek mentalny

Określenie wieku psychologicznego pomaga sprawdzić, w jaki sposób myślimy i działamy. Nasz wiek mentalny może się bardzo różnić od biologicznego. Mimo niewielu lat możemy zachowywać się jak dojrzałe osoby lub wręcz przeciwnie, zachowujemy się jak dzieci. Warto również sprawdzić, jaki wiek psychologiczny mają nasze dzieci. Łatwiej będzie nam zrozumieć, jak postrzegają świat i jak bardzo koncentrują się na powierzonych im zadaniach.

1. Jak określić wiek psychologiczny?

Wiek mentalny określają psycholodzy, którzy sprawdzają inteligencję, pamięć i myślenie. Wiek psychologiczny możemy spróbować określić również w domu.

2. Określ, ile lat ma twoja psychika

Poniżej znajduje się obrazek. Przyjrzyj się mu uważnie przez chwile. Wiek psychologiczny określimy na podstawie tego, ile psów widzimy.

Test obrazkowy: Ile widzisz psów?
Test obrazkowy: Ile widzisz psów? (Facebook)

3. Cztery psy

Jeżeli na pierwszy rzut oka widzisz cztery psy, twój wiek psychologiczny wynosi ok. 20-25 lat. Masz silną potrzebę nowych doświadczeń, ale jednocześnie cenisz sobie spokój. Twój umysł jest młody i nie dla niego są ciągłe rozmyślania i analizowanie przeszłości.

4. Pięć psów

Jeżeli widzisz pięć psów, twój psychologiczny wiek to 25-30 lat. Ważne jest, by twoje relacje z innymi były jasne. Nie potrzebujesz powierzchownych znajomości, a raczej poczucia bezpieczeństwa i świadomości, że możesz polegać na bliskich.

5. Sześć psów

Jeśli na zdjęciu widzisz sześć czworonogów, twój wiek psychologiczny wynosi 30-40 lat. Jaki jesteś? Bardzo tradycyjny i twardo stąpający po ziemi. Dla przyjaciół jesteś wsparciem. Nie potrzebuje wielkich przygód i emocji.

6. Siedem psów

Widziszsiedem psów na obrazku? Twój wiek psychologiczny jest określany na poziomie 10-20 lat. Twój umysł jest czysty i niewinny. Jesteś otwarty i przyjaźnie nastawiony, a to sprawia, że również popularny. Nie wiesz, czym jest powaga. Wyróżniasz się za to pozytywną energią i uśmiechem, który nie znika z twarzy.

Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie psy? Pod spodem znajduje się rozwiązanie. Oprócz czworonoga, który jest zaznaczony na czarno, my znaleźliśmy je jeszcze w tych miejscach:

Test obrazkowy: Ile psów widzisz?
Test obrazkowy: Ile psów widzisz? (Facebook)

Małgorzata Banach, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.