Trwa ładowanie...

Garaże samochodowe dla dzieci – 100 pomysłów na zabawę!

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

Wielopoziomowe trasy z garażami należą do tych zabawek, które wzbudzają zachwyt nie tylko najmłodszych, stwarzają mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy i potrafią zaangażować dziecko na długi czas. Na rynku dostępna jest bogata oferta tego typu zabawek. Wśród nowości na uwagę zasługują zestawy garaży z windami pochodzące od polskiego producenta zabawek, firmy Wader-Woźniak. Z najnowszymi zestawami z serii Wader Garage dzieci mogą między innymi parkować samochody, bawić się w wyścigi, zjeżdżać po krętych zjazdach czy wjeżdżać i zjeżdżać windą, a zbudowane konstrukcje są mocne i stabilne.

Na najmłodszych konstruktorów czeka 2-poziomowy garaż z windą. Zestaw ma 2 piętra, drogę (1,8 m długości), ruchomą windę, samochodzik oraz figurki drzew z elementami ogrodzenia. Jeśli dodamy do tego dziecięcą wyobraźnię mamy wszystko co jest potrzebne do twórczej zabawy. Garaż można łączyć z wybranymi zestawami marki Wader, dzięki którym dziecięcy pokój może zamienić się w rozbudowaną sieć dróg i autostrad.  

Z 3-poziomowym garażem z windą wjeżdżamy na wyższy poziom. Zestaw wyposażony jest w drogę o długości 2,3 metra oraz windę, która przewiezie samochodziki na I i II-piętro. Na każdym poziomie jest miejsce parkingowe, na dole są wjazdy i wyjazdy. Do tego zestawu dołączono dwa samochodziki i podobnie jak w mniejszym garażu są elementy ogrodzenia oraz figurki drzew. 3-poziomowy garaż z windą zapewni dzieciom godziny fascynującej zabawy.

Zabawki można łączyć z wybranymi zestawami z serii Garage, Kid Cars Series i Kid Cars 3D.

  • Producent: Wader-Woźniak
  • Wiek:1+
  • Cena: 2-poziomowy garaż z windą - 60 pln
  • O produkcie
  • Cena: 3-poziomowy garaż z windą - 80 pln
  • O produkcie  
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.