Trwa ładowanie...

Fotelik samochodowy do 1000 zł – przegląd najlepszych modeli

Czy zakup fotelika dziecięcego za 1000 zł? Przecież za te pieniądze można kupić wózek wielofunkcyjny. Oczywiście można kupić dużo droższe foteliki samochodowe przekraczające swoją wartością cenę 1000 zł. Poniżej przedstawiamy cztery modele fotelików samochodowych dla dzieci do 1000 zł, prezentując ich właściwości i podstawowe funkcje.

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowy sen niemowlaka?"

spis treści

1. Fotelik samochodowy do 1000 zł – Recaro Monza Nova 2 Seatfix

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova 2 Seatfix to fotelik wyprodukowany w Polsce i przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Pasy w foteliku Recaro Monza Nova 2 Seatfix są pięciopunktowe z ochronnymi nakładkami. Fotelik wyposażono w regulację zagłówka, który zabezpiecza główkę dziecka. W foteliku zastosowano wzmocnione podłokietniki. Fotelik Recaro Monza Nova 2 Seatfix daje się zainstalować w każdym samochodzie za pomocą standardowych pasów bezpieczeństwa lub przy pomocy systemu ISOFIX. Wyposażono go również w system stabilizacji w trakcie jazdy. Fotelik Recaro Monza Nova 2 Seatfix posiada nowoczesny i innowacyjny system wbudowanych głośników wraz z gniazdem mp3, dzięki czemu dziecko może słuchać ulubionych bajek lub piosenek nie przeszkadzając innym podróżującym. Recaro Monza Nova 2 Seatfix kosztuje 900 zł.

2. Fotelik samochodowy do 1000 zł – Romer Advansafix

Ffotelik Romer Advansafix to kolejna propozycja. Posiada możliwość jazdy przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Komfort jest zapewniany dzięki szerokiemu siedzisku wykonanemu z pianki. W foteliku użyto systemu chroniącego przed zderzeniami bocznymi. Dziecko w foteliku Romer Advansafix zabezpieczają cztery niezależne systemy bezpieczeństwa: system mocowania ISOFIX z sygnalizacją poprawnego zamontowania fotelika, dodatkowy punkt mocowania zapewniający stabilność i bezpieczeństwo, system zapobiegający przechylaniu się fotelika w trakcie gwałtownych manewrów, oraz 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. Cena fotelika Romer Advansafix przekracza nieznacznie 1000 zł.

3. Fotelik samochodowy do 1000 zł – Baier Adefix SP

Baier Adefix SP to fotelik samochodowy wyprodukowany z myślą o dzieciach od 3 roku życia. Fotelik stworzono z myślą o skutecznej ochronie dziecka w trakcie podróży. Pasy bezpieczeństwa dostosowują się do sylwetki dziecka. Fotelik Baier Adefix SP został wyprodukowany z atestowanych tworzyw nie powodujących podrażnień oraz wywołujących alergię. Konstrukcja fotelika jest solidna i lekka co zostanie docenione podczas jego wyjmowania z pojazdu. Tapicerka została wykonana z oddychającej i wentylowanej tkaniny, którą można prać w pralce. Do tego jest odporna na przecieranie i uszkodzenia mechaniczne. Baier Adefix SP można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy w szybki i bezpieczny sposób dzięki systemowi ISOFIX. Fotelik Baier Adefix SP kosztuje 900 zł.

4. Fotelik samochodowy do 1000 zł – Romer King II

Fotelik Romer King II przeznaczony jest dla maluchów ważących od 9 do 18 kg. Bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz wysokie boczne ściany chroniące ciało i głowę dziecka. Fotelik Romer King II waży jedynie 10 kg co zostanie docenione przez rodziców w przypadku konieczności przekładania fotelika pomiędzy samochodami. Fotelik montuje się za pomocą standardowych pasów bezpieczeństwa przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W celu ułatwienia montażu istnieje możliwość odchylenia siedziska do przodu. W foteliku Romer King II zastosowano system LS, który za pomocą diody oraz sygnału dźwiękowego pomaga w ustawieniu odpowiedniego napięcia pasów bezpieczeństwa a tym samym zapewnienie dziecku bezpieczeństwa na właściwym poziomie. Fotelik Romer King II oferowany jest w sprzedaży z dużą liczbą akcesoriów po zakupieniu których cena fotelika osiągnie 1000 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.