Przejdź na WP

Edyta Litwiniuk opowiada o swojej pracy trenerki fitness (WIDEO)

Edyta Litwiniuk jest sportsmenką, trenerką, dietetykiem i szkoleniowcem, która prowadzi projekt “Jak Zostać Fit Mamą?”. Była też swego czasu redaktor naczelną magazynu "Shape". Jak wspomina w rozmowie z Olą Nagel - redaktor prowadzącą WP Parenting - podczas realizacji okładkowej sesji do czasopisma poznała Joannę Krupę, z którą do dziś utrzymuje przyjacielskie relacje.

Nie powinno więc nikogo dziwić, że Joanna Krupa właśnie do niej odezwała się, gdy zaszła w ciążę. Edyta Litwiniuk została trenerką gwiazdy i prowadzi jej treningi w ciąży.

Sama jest matką, która urodziła trzy córki. Kobietom w okresie macierzyństwa pomaga stawiając przede wszystkim na pierwszym miejscu na zdrowie.

Sądzi, że każda mama może stać się fit. To właśnie na matkach jest odpowiedzialność i to one przekazują wszystkie nawyki żywieniowe dzieciom.

Udowadnia kobietom, że wrócenie do sylwetki sprzed ciąży nie jest wcale takie trudne. Wystarczy być świadomym tego co znajduje się na talerzu i częściej decydować się na aktywne spędzanie czasu.

Jak sama mówi “Uważam, że Fit Mama to Fit Tata, Fit Dzieciaczki to po prostu Fit Rodzinka!”

Jak ćwiczy Joanna Krupa? Czy treningi z gwiazdami wyglądają inaczej niż ze "zwykłymi" ludźmi i czy Edyta Litwiniuk potrafi wkurzyć? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego unikalnego wideo! Zobacz!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.