Trwa ładowanie...

Dziewczynka zapamięta na długo swoje urodziny. Otrzymała najwspanialszy prezent, jaki mogła sobie wymarzyć

Avatar placeholder
06.12.2022 17:49
Hailey otrzymuje prezent urodzinowy, który odmienił jej życie. Nie mogła ukryć wzruszenia i szczęścia
Hailey otrzymuje prezent urodzinowy, który odmienił jej życie. Nie mogła ukryć wzruszenia i szczęścia (YouTube.com)

Rodzina zorganizowała dla Hailey przyjęcie urodzinowe. Wśród wielu prezentów, które otrzymała, jeden sprawił, że dziewczynka zaczęła płakać. Otrzymała najwspanialszy prezent, jaki mogła dostać.

Solenizantka z pewnością na długo zapamięta swoje urodziny. Impreza dla Hailey była zorganizowana w ogrodzie oraz była nagrywana przez jednego z uczestników. Poniżej zobaczycie na materiale filmowym moment wręczania dziewczynce prezentów. Jeden z nich sprawił, że dziecko się popłakało - ten podarunek odmienił jej życie.

Na wideo widać jak Hailey siada na krześle i dostaje kilka podarunków od kobiety. Dziewczynka pyta: "Czemu muszę usiąść na środku?". Jej macocha - Bridgette, odpowiedziała, że to bardzo ważny moment. Hailey zgodziła się i czekała, co nastąpi dalej.

Zobacz także:

Zaproszenia na urodziny dla dziecka. Jak zrobić zaproszenie na urodziny, co powinno zawierać?

Zobacz film: "Adopcja dziecka - jakie warunki konieczne muszą spełnić przyszli rodzice?"

Bridgette uklękła przed dziewczynką i zaczęła jej wręczać kilka małych podarunków. Były tam balony, pluszaki oraz naszyjnik. Bridgette powiedziała Hailey, że musi połączyć dwie części serduszka, aby naszyjnik tworzył całość, wówczas ujawniał się na nim napis: "Moja córka posiada moje serce".

To nie był jednak koniec. Po naszyjniku dziewczynka dostała ostatni prezent. Był to dużych rozmiarów, nowy akt urodzenia Hailey. Zapewne wiele osób stwierdzi, że dosyć dziwny prezent urodzinowy dla dziecka. Kryje się za tym jednak coś bardzo ważnego, dla Hailey prawdopodobnie najważniejszego.

Bridgette poprosiła Hailey o przeczytanie tego, co jest napisane na odwrocie aktu. Był to oficjalny dokument adopcji Hailey przez Bridgette.

Dziewczynka nie miała rodziny i przebywała w domu dziecka. Bridgette długo starała się o możliwość adopcji Hailey, aż w końcu się udało. Ma ona jeszcze jedną adoptowaną córkę.

Poniżej materiał wideo z tego wyjątkowego zdarzenia:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze