Dzień Dziecka z MiniMini+

W Dniu Dziecka MiniMini+, jedyny polski kanał dla dzieci, zaprezentuje niecodzienny program ułożony przez małych widzów. Tego dnia odbędą się konkursy, a w kilkunastu miastach Polski zorganizowane będą atrakcyjne zabawy dla dzieci. Pierwszego czerwca na antenie MiniMini+ pojawią się bajki, które drogą głosowania wybiorą widzowie. Dzieci będą mogły wziąć udział w trzech konkursach z nagrodami, a w weekend w dniach 1-3 czerwca w 19 miastach Polski odbędą się festyny dla dzieci zorganizowane wspólnie z CYFRĄ+ w popularnych centrach handlowych.

Polecane wideo:

Święto dzieci na antenie MiniMini+

Pierwszego czerwca w godzinach 14-17 na antenie MiniMini+ zostanie wyemitowanych 10 seriali, które wcześniej zostaną wybrane przez widzów w czasie głosowania. Na swoją ulubioną bajkę można głosować od 27 maja na stronie internetowej MiniMini+. Stacja wyemituje również pełnometrażowe filmy animowane: "Tomek i przyjaciele: Bohater torów" (piątek, 01.06, 18:40) oraz "Ciekawski George 2" (sobota, 02.06, 18:40).

W dniach 1-3 czerwca po raz piąty w centrach handlowych w Polsce odbędą się festyny dla dzieci zorganizowane przez MiniMini+ oraz platformę CYFRA+. Dzieci będą mogły wziąć udział we wspólnym rysowaniu, śpiewaniu oraz konkursach z nagrodami. Aby wygrać jedną ze 100 nagród, wystarczy przynieść własnoręcznie wykonaną pracę ukazującą podwodny świat ulubienicy dzieci – Rybki MiniMini. Dzieci będą mogły wygrać pluszowe poduszki, książki z przygodami Rybki MiniMini, płyty "Piosenki Rybki MiniMini o zwierzętach" i "Przeboje Rybki MiniMini 2", oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.

Konkursy dla dzieci

Stacja MiniMini+ przygotowała ciekawe konkursy dla dzieci. Pierwszego czerwca odbędzie się konkurs na antenie stacji. Między 9 a 18 co godzinę będzie można odpowiedzieć na pytanie związane z jedną z bajek. Co godzinę wygra 10 osób, które w najkrótszym czasie wyślą mailem właściwą odpowiedź (odpowiadać można maksymalnie pół godziny od zadania pytania).

MiniMini+ organizuje również konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli. Współorganizatorem konkursu jest Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do 05.06.2012 pracę przedstawiającą podwodny, bajkowy świat Rybki MiniMini. Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne w wysokości 700, 500 i 300 złotych. Do wygrania są również płyty MiniMini+, pluszowe poduszki oraz książki o przygodach Rybki MiniMini+.

Czytelnicy Magazynu MiniMini+ mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez MiniMini+ oraz wydawnictwo Media Service Zawada. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy przedstawiającej ulubionego bohatera bajek jadącego na wakacje. Prace należy przesyłać do 04.06.2012 roku na adres współorganizatora konkursu. Do rysunku należy dołączyć kupon wycięty z Magazynu MiniMini+ (nr 5/12) – przypominamy o konieczności wypełnienia kuponu. Lista zwycięzców konkursu pojawi się na stronie MiniMini+ oraz w 6. numerze Magazynu MiniMini+.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

"Lato z książką"

"Lato z książką"

Lato z książką 2014 Zapraszamy na imprezę "Lato z książką" sponsorowane m.in. przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Aktualności

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl w Katowicach Akademia RodziceMalucha.pl organizuje 6 marca spotkanie w Katowicach.

Aktualności

Modna rodzina

Modna rodzina

Rodzinna moda Świąteczny okres sprzyja okazjom. Produkty wielu marek dostępne są w promocyjnych cenach, dzięki czemu każdy człowiek może poczuć się modnie i atrakcyjnie.

Aktualności

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Logo Portal cdp.pl przygotował ciekawą promocję dla użytkowników serwisu parenting.pl Bajkowa oferta Zapraszamy do skorzystania z promocji!