Trwa ładowanie...

Dziecko Strzelec

STRZELEC 23.11- 22.12. Strzelec ma bardzo optymistyczne i łagodne podejście do życia. Jest pogodnym optymistą, pełnym wiary w ludzi, uwielbiającym towarzystwo i zarażającym swym humorem innych. Nie lubi powagi i poważnych sytuacji, w których obowiązuje grobowa mina i cisza. Dzieci Strzelce uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu, wtedy czują się wolne.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Strzelca

Chłopcy spod znaku Strzelca są bardzo zwinni, pełni temperamentu i niestety również bardzo lekkomyślni. Są to dzieci bardzo wesołe i wszędzie ich pełno, biegają i bawią się tak długo, aż nie zasną - wypompowani do cna z energii. Chłopcy - Strzelce są mało wytrwali i szybko się nudzą. W dążeniu do celu potrzebują dobrego przewodnika.

Dziewczynki spod znaku Strzelca są bardzo czułe, szlachetne i pełne energii, a w związku z tym bardzo ruchliwe. Nie boi się nieznanego, w zabawie bardzo często przecenia swoje możliwości, co niestety kończy się guzem bądź innym urazem.

2. Strzelce w szkole i w zabawie

Zodiakalny Strzelec od nauki woli zabawę. Mimo tego, że dobrze się uczy, to w wysiłek związany z edukacją nie wkłada zbyt dużo uwagi, tyle tylko, ile potrzeba, by na przykład zdać test, napisać sprawdzian. Strzelec nie potrafi się skoncentrować, lekcje muszą być naprawdę ciekawe i różnorodne w formie, by zainteresowały dziecko spod tego znaku. Strzelce są bardzo zdolne, ale ich niemożność skupienia się niejednokrotnie źle wpływa na wyniki w nauce. W zabawie Strzelec czuje się jak ryba w wodzie. Może hasać i szaleć cały dzień, a nigdy się nie znudzi. Współzawodnictwo to jego żywioł, zatem uwielbia gry zespołowe.

Idealne imiona dla Strzelca

  • Ewa, Dorota, Olga, Urszula;
  • Szymon, Radosław, Marek, Ignacy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.