Dziecko Skorpion

SKORPION 24.10 - 22.11. Mimo dość groźnej nazwy tego znaku, osoby urodzone pod nim są zazwyczaj miłe i przyjemne. Zdolne w tym, co wykonują, cierpliwe z natury, jednakże nie raz zdarza im się popadać w złość. Często są zazdrosne i łatwo zapominają o tym, co komuś obiecały. Mają dość wysokie mniemanie o sobie, łatwo ulegają komplementom, rzadko przyznają się do błędów.

Horoskop dla dzieci spod znaku Skorpiona

Chłopcy spod znaku Skorpiona są dumni, zarozumiali i pracowici. Niestety dość często mają kłamliwe usposobienie. Są skryci w emocjach, a zarazem dość gadatliwi. Trudno wyrażają swoje uczucia, trzeba ich popychać, by nauczyli się uzewnętrzniać. Wobec osób, które kocha, Skorpion jest niezwykle lojalny, ale potrafi powiedzieć bolesną, kolącą w oczy prawdę. Często działa impulsywnie, bez przemyślenia.

Polecane wideo:

Dziewczynki spod znaku Skorpiona są zwodnicze, niekonsekwentne, nie dotrzymują danego słowa, z wiekiem mogą popaść w melancholię. Dziewczynki Skorpiona nie można krytykować, należy jej wysłuchać i zachęcać do zwierzeń, by czuła, że ma w kimś wsparcie i opiekę. Ze względu na wrodzoną podejrzliwość, należy pomóc jej, by nauczyła się ufać innym. W bliższych kontaktach to jednak osoby niezwykle sympatyczne i miłe.

Skorpion w szkole i w zabawie

Zodiakalny Skorpion to umysł bystry i przenikliwy. W szkole zazwyczaj nie ma problemów, chyba że nie może pojąć jakiegoś przedmiotu - wtedy go po prostu nie znosi. Wszystko podejmuje w barwach czarnych lub białych. Albo coś lubi, albo nie. Brak u niego barwy szarej. Trudno mu kontaktować się z nauczycielami - ze względu na podejrzliwość i impulsywność. Podobnie bywa z kolegami ze szkolnej ławy. W zabawie Skorpion to twórca - wymyśla zabawy i wciąga w nie innych. Łatwo przywiązuje się do zabawek i niechętnie nimi dzieli. Bardzo przywiązuje się także do przyjaciół. Nie zmienia ich często. Gdy się z kimś zaprzyjaźni, trwa to lata, a nawet i całe życie.

Idealne imiona dla Skorpionów:

  • Agata, Elżbieta, Magdalena, Róża;
  • Sebastian, Paweł, Szymon, Tadeusz.
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Znak zodiaku Panna

Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej...