Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Dziecko Skorpion

SKORPION 24.10 - 22.11. Mimo dość groźnej nazwy tego znaku, osoby urodzone pod nim są zazwyczaj miłe i przyjemne. Zdolne w tym, co wykonują, cierpliwe z natury, jednakże nie raz zdarza im się popadać w złość. Często są zazdrosne i łatwo zapominają o tym, co komuś obiecały. Mają dość wysokie mniemanie o sobie, łatwo ulegają komplementom, rzadko przyznają się do błędów.

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Skorpiona

Chłopcy spod znaku Skorpiona są dumni, zarozumiali i pracowici. Niestety dość często mają kłamliwe usposobienie. Są skryci w emocjach, a zarazem dość gadatliwi. Trudno wyrażają swoje uczucia, trzeba ich popychać, by nauczyli się uzewnętrzniać. Wobec osób, które kocha, Skorpion jest niezwykle lojalny, ale potrafi powiedzieć bolesną, kolącą w oczy prawdę. Często działa impulsywnie, bez przemyślenia.

Dziewczynki spod znaku Skorpiona są zwodnicze, niekonsekwentne, nie dotrzymują danego słowa, z wiekiem mogą popaść w melancholię. Dziewczynki Skorpiona nie można krytykować, należy jej wysłuchać i zachęcać do zwierzeń, by czuła, że ma w kimś wsparcie i opiekę. Ze względu na wrodzoną podejrzliwość, należy pomóc jej, by nauczyła się ufać innym. W bliższych kontaktach to jednak osoby niezwykle sympatyczne i miłe.

2. Skorpion w szkole i w zabawie

Zodiakalny Skorpion to umysł bystry i przenikliwy. W szkole zazwyczaj nie ma problemów, chyba że nie może pojąć jakiegoś przedmiotu - wtedy go po prostu nie znosi. Wszystko podejmuje w barwach czarnych lub białych. Albo coś lubi, albo nie. Brak u niego barwy szarej. Trudno mu kontaktować się z nauczycielami - ze względu na podejrzliwość i impulsywność. Podobnie bywa z kolegami ze szkolnej ławy. W zabawie Skorpion to twórca - wymyśla zabawy i wciąga w nie innych. Łatwo przywiązuje się do zabawek i niechętnie nimi dzieli. Bardzo przywiązuje się także do przyjaciół. Nie zmienia ich często. Gdy się z kimś zaprzyjaźni, trwa to lata, a nawet i całe życie.

Idealne imiona dla Skorpionów:

  • Agata, Elżbieta, Magdalena, Róża;
  • Sebastian, Paweł, Szymon, Tadeusz.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.