Dziecko Ryba

RYBY 20.02 – 20.03. Zodiakalne Ryby cechują się wielką subtelnością i empatią. Są osobami, które zawsze wiedzą, jaką drogę wybrać. Ufają sobie i sami potrafią dobrze podejmować decyzje. Potrafią doskonale słuchać i pomagać. To nieprofesjonalni psychologowie. Dzieci spod znaku ryb są marzycielskie, bezinteresowne. Przez swoją delikatność i oględność łatwo wpadają w tarapaty, jednakże potrafią szybko z nich wybrnąć. Stronią od rywalizacji, a z wroga łatwo czynią przyjaciela.

Taniec z dzieckiem w chuście

Horoskop dla dzieci spod znaku Ryby

Chłopcy spod znaku ryb nie są przywódczy, gdyż nie potrafią rozkazywać. To osoby bardzo łagodne i niekonfliktowe. Nie dokuczają rówieśnikom. Często żyją w świecie fantazji i mają dość bujną wyobraźnię. To pozwala im stworzyć sobie dość kolorową i urozmaiconą wizję świata.

Dziewczynki spod znaku ryb są także wrażliwe, jednakże dla nich to dobra cecha. Przeważnie przelewają ją bowiem w jakieś konstruktywne zajęcie. Potrafią sobie porządnie zorganizować czas. Przebywanie w świecie fantazji jak najbardziej pasuje do delikatności dziewczynek. Sytuacja się komplikuje jednak, gdy w dorosłym życiu ta fascynacja wrażliwością i imaginacją nie ustępuje.

Ryby w szkole i zabawie

Zodiakalne Ryby mają talent do przedmiotów wymagających twórczego i konstruktywnego myślenia. Wykazują także tendencje do szybkiej nauki języków. Mają jednakże problemy z koncentracją, często na lekcjach bujają w obłokach. W zabawie unikają gier wymagających współzawodnictwa – gry zespołowe to przeważnie nie ich działka. Są dobrymi pływakami i tancerzami. Uwielbiają fantastyczne książki, komiksy. Czytanie baśni to jedno z ich ulubionych zajęć. Są także bardzo zadowolone, gdy mogą się za kogoś przebrać i udawać zupełnie inną osobę.

Imiona dla Ryb:

  • Marzena, Weronika, Zuzanna, Magdalena;
  • Ludwik, Maciej, Marcin, Sebastian.

Ewelina Niestrawska-Mazur

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM