Dziecko Rak

RAK - 22.06. – 22.07. Znak ten charakteryzuje się łagodnością. Raki są bardzo miłe, towarzyskie, cierpliwe i lubiące spokój. Są także przeważnie bardzo subtelne. Łatwo ulegają wpływom innych osób. Z zewnątrz spokojne, w środku szaleją z niepokoju i łatwo stają się smutne.

Horoskop dla dzieci spod znaku Raka

Chłopcy urodzeni pod znakiem Raka są bardzo uczuciowi i związani z matką. Mimo tego to dość trudne osoby, jeśli chodzi o charakter. Zazwyczaj są skromni i bardzo towarzyscy, jednakże mogą w oka mgnieniu stać się kłótliwi i niemili dla drugiej osoby. Potrafią niż tego ni z owego po prostu wyjść i trzasnąć ostentacyjnie drzwiami. Mimo takich niezapowiedzianych wybuchów, nie są to osoby agresywne. Po prostu łatwo i z błahych powodów się obrażają.

Polecane wideo:

Dziewczynki urodzone pod znakiem Raka są bardzo cierpliwe i przywiązane do rodziców, kochające. Od maleńkości przelewają tę miłość na lalki i bawią się w dom, udając, że są matkami. Są to istotki bardzo troskliwe i niezwykle pomocne. Chcą pomagać całemu światu, a najdrobniejsza krzywda najmniejszego zwierzęcia to dla nich wielki smutek. Mała dziewczynka spod znaku Raka kieruje się przede wszystkim emocjami, potrzebuje zatem kogoś, kto za nią będzie myślał i działał logicznie. Rodzice grają tu główną rolę.

Rak w szkole i zabawie

Raki szybko i skutecznie się uczą, jednakże ich łagodność popycha ich trochę w nieśmiałość, zatem nie potrafią ową wiedzą dzielić się z innymi. Bardzo biorą sobie do serca każdą krytykę, dlatego łatwo zniechęcają się do rzeczy, które im nie wychodzą lub w których nie czują się mocni.

Ulubioną zabawą Raków jest zabawa w „dom”. Rak omija grupy szalejących dzieci, woli spokojne gry, niewymagające dużego wysiłku fizycznego, krzyku i hałasu.

Idealne imiona dla Raka:

  • Alina, Iwona, Kalina, Lucyna,
  • Patryk, Piotr, Rafał, Artur
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Kurczaki Luzaki

Kurczaki Luzaki

Książki z serii "Kurczaki Luzaki" obfitują w ciekawe historie. Wiele dzieci lubi elementy science-fiction, stąd duże zainteresowanie książką pt.: "Kosmiczne jajo". Dzieci mogą identyfikować się z postaciami z serii o Kurczakach Luzakach. Kolejna książka...

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.