Trwa ładowanie...

Dziecko Rak

RAK - 22.06. – 22.07. Znak ten charakteryzuje się łagodnością. Raki są bardzo miłe, towarzyskie, cierpliwe i lubiące spokój. Są także przeważnie bardzo subtelne. Łatwo ulegają wpływom innych osób. Z zewnątrz spokojne, w środku szaleją z niepokoju i łatwo stają się smutne.

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Raka

Chłopcy urodzeni pod znakiem Raka są bardzo uczuciowi i związani z matką. Mimo tego to dość trudne osoby, jeśli chodzi o charakter. Zazwyczaj są skromni i bardzo towarzyscy, jednakże mogą w oka mgnieniu stać się kłótliwi i niemili dla drugiej osoby. Potrafią niż tego ni z owego po prostu wyjść i trzasnąć ostentacyjnie drzwiami. Mimo takich niezapowiedzianych wybuchów, nie są to osoby agresywne. Po prostu łatwo i z błahych powodów się obrażają.

Dziewczynki urodzone pod znakiem Raka są bardzo cierpliwe i przywiązane do rodziców, kochające. Od maleńkości przelewają tę miłość na lalki i bawią się w dom, udając, że są matkami. Są to istotki bardzo troskliwe i niezwykle pomocne. Chcą pomagać całemu światu, a najdrobniejsza krzywda najmniejszego zwierzęcia to dla nich wielki smutek. Mała dziewczynka spod znaku Raka kieruje się przede wszystkim emocjami, potrzebuje zatem kogoś, kto za nią będzie myślał i działał logicznie. Rodzice grają tu główną rolę.

2. Rak w szkole i zabawie

Raki szybko i skutecznie się uczą, jednakże ich łagodność popycha ich trochę w nieśmiałość, zatem nie potrafią ową wiedzą dzielić się z innymi. Bardzo biorą sobie do serca każdą krytykę, dlatego łatwo zniechęcają się do rzeczy, które im nie wychodzą lub w których nie czują się mocni.

Ulubioną zabawą Raków jest zabawa w „dom”. Rak omija grupy szalejących dzieci, woli spokojne gry, niewymagające dużego wysiłku fizycznego, krzyku i hałasu.

Idealne imiona dla Raka:

  • Alina, Iwona, Kalina, Lucyna,
  • Patryk, Piotr, Rafał, Artur

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.