Trwa ładowanie...

Dziecko Panna

PANNA 24.08 - 22.09. Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej uwadze. Mimo analitycznego umysłu, Panny to bałaganiarze i mało kiedy potrafią utrzymać porządek. Są to osoby bardzo skromne i delikatne, jednakże mimo tego dość czepliwe jeśli chodzi o cudze błędy. Stawiają wysoko poprzeczkę nie tylko sobie, ale i innym.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

spis treści
Znak zodiaku Panna
Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami...

zobacz galerię

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Panny

Chłopcy spod znaku Panny są bardzo karni i zdyscyplinowani. Rodzice rzadko muszą wkraczać i przywoływać chłopca Pannę do porządku. Są bardzo inteligentni, cenią także inteligencję u innych i takimi ludźmi się otaczają. Często się zamartwiają z powodu swojego głodu wiedzy - gdy czegoś nie potrafią pojąć, zrozumieć.

Dziewczynki spod znaku Panny to także głodna wiedzy, żądna porządku w życiu istotka. Jest idealnym słuchaczem, mówi bardzo dorośle i racjonalnie. Chce być perfekcyjna, często dostrzega swoje niedoskonałości. Odznacza się dużym samokrytycyzmem. By nie doprowadzić do przesady w owej samokrytyce, trzeba ją nieustannie chwalić i "pchać" do przodu. Dziewczynkę - Pannę - trzeba tak prowadzić, by nie wpadła w pułapkę złej samooceny.

2. Panny w szkole i zabawie

Zodiakalne Panny źle się czują w nauce przedmiotów wymagających uruchomienia wyobraźni. Lubią porządek w szkole i rytm wyznaczany przez szkolne dzwonki. Cenią sobie praktyczne i pożyteczne wykorzystanie czasu. Bardzo lubią odrabiać lekcje z przedmiotów, które są dla nich potrzebne i przydatne. W zabawie Panny także wolą gry wymagające myślenia i gry rozwijające umysł. Nie zachowują się beztrosko jak inne dzieci, nie robią twórczego chaosu wokół siebie. Do zabaw innych niż logiczne trzeba je zachęcić i wskazać pożytek z nich płynący.

Idealne imiona dla Panny:

  • Agata, Aleksandra, Danuta, Izabela;
  • Edward, Franciszek, Henryk, Bogumił.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.