Dziecko Panna

PANNA 24.08 - 22.09. Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej uwadze. Mimo analitycznego umysłu, Panny to bałaganiarze i mało kiedy potrafią utrzymać porządek. Są to osoby bardzo skromne i delikatne, jednakże mimo tego dość czepliwe jeśli chodzi o cudze błędy. Stawiają wysoko poprzeczkę nie tylko sobie, ale i innym.

Polecane wideo:

Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna...

Horoskop dla dzieci spod znaku Panny

Chłopcy spod znaku Panny są bardzo karni i zdyscyplinowani. Rodzice rzadko muszą wkraczać i przywoływać chłopca Pannę do porządku. Są bardzo inteligentni, cenią także inteligencję u innych i takimi ludźmi się otaczają. Często się zamartwiają z powodu swojego głodu wiedzy - gdy czegoś nie potrafią pojąć, zrozumieć.

Dziewczynki spod znaku Panny to także głodna wiedzy, żądna porządku w życiu istotka. Jest idealnym słuchaczem, mówi bardzo dorośle i racjonalnie. Chce być perfekcyjna, często dostrzega swoje niedoskonałości. Odznacza się dużym samokrytycyzmem. By nie doprowadzić do przesady w owej samokrytyce, trzeba ją nieustannie chwalić i "pchać" do przodu. Dziewczynkę - Pannę - trzeba tak prowadzić, by nie wpadła w pułapkę złej samooceny.

Panny w szkole i zabawie

Zodiakalne Panny źle się czują w nauce przedmiotów wymagających uruchomienia wyobraźni. Lubią porządek w szkole i rytm wyznaczany przez szkolne dzwonki. Cenią sobie praktyczne i pożyteczne wykorzystanie czasu. Bardzo lubią odrabiać lekcje z przedmiotów, które są dla nich potrzebne i przydatne. W zabawie Panny także wolą gry wymagające myślenia i gry rozwijające umysł. Nie zachowują się beztrosko jak inne dzieci, nie robią twórczego chaosu wokół siebie. Do zabaw innych niż logiczne trzeba je zachęcić i wskazać pożytek z nich płynący.

Idealne imiona dla Panny:

  • Agata, Aleksandra, Danuta, Izabela;
  • Edward, Franciszek, Henryk, Bogumił.
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Jak często czytamy dzieciom?

Ośrodek Ewaluacji przeprowadził badania na temat tego, ile czasu rodzice poświęcają na czytanie dzieciom. Większość Polaków przeznacza na to około 10 minut dziennie. Aż 67 proc. osób żyjących w modelu 2+1 czyta dzieciom codziennie, od samego ich urodzenia....

Kultura

Zabawa w ciąży

Zabawa w ciąży

Jeśli tylko ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czujesz, nie ma przeciwwskazań, aby ten dzień spędzić z przyjaciółmi czy na balu sylwestrowym.

Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.

Kultura

Książka "Bystrzaki"

Książka "Bystrzaki"

Szukasz inspiracji do zabaw ze swoim dzieckiem? Chciałabyś mu zaproponować coś ciekawego i jednocześnie rozwijającego kreatywność? Poszukaj podpowiedzi w książce „Bystrzaki" C.J. Simister.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.

Kultura

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

"Kochaj Ziemię" to jeden z odcinków specjalnych Ulicy Sezamkowej. Dzieci mogą wiele dowiedzieć się na temat ekologii z odcinka "Zielono mi". Kanał MiniMini+ cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci.

Kultura

Kurczaki Luzaki

Kurczaki Luzaki

Książki z serii "Kurczaki Luzaki" obfitują w ciekawe historie. Wiele dzieci lubi elementy science-fiction, stąd duże zainteresowanie książką pt.: "Kosmiczne jajo". Dzieci mogą identyfikować się z postaciami z serii o Kurczakach Luzakach. Kolejna książka...

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.