Dziecko Lew

LEW 23.07 – 23.08. Znak ten charakteryzuje się dobrodusznością i wywieraniem dobrego wpływu na otoczenie. Osoby urodzone pod tym znakiem są ruchliwe, ambitne, dumne, wrażliwe ale i… samolubne.

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Lwa

Chłopcy urodzeni pod znakiem Lwa są bardzo odważni i śmiali. Zawsze okazują się wiernymi przyjaciółmi. Są bardzo żywiołowi i muszą się porządnie wyszaleć, wyszumieć i rozładować drzemiącą w nich energię. Uwielbiają nowe przygody, ale zawsze, przy stawianiu choćby jednego kroku naprzód, wzorują się na autorytetach, jakimi zazwyczaj są rodzice. Chłopcy – Lwy potrzebują silnej ręki wychowawczej (i nie mowa tu o biciu!). Muszą mieć w życiu dobrego przyjaciela, opiekuna będącego także wielkim autorytetem.

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

Dziewczynki urodzone pod znakiem Lwa bywają złośliwe i uparte. Swoje niezadowolenie od razu uzewnętrzniają, nie zważając na okoliczności. Przy tym są także zawzięte w wykonywanych czynnościach i bardzo gadatliwe - co nie zawsze wpływa pozytywnie na ich relacje z rówieśnikami. Dziewczynki spod tego znaku to po prostu królowe pod każdym względem. Są bardzo żywiołowe i energiczne, łatwo się nudzą. Podobnie jak chłopcy potrzebują silnej wychowawczej ręki.

2. Lwy w szkole i zabawie

Zodiakalne Lwy uwielbiają się pokazywać i prezentować swoje umiejętności. To typowi przywódcy, dlatego też pełnią w klasie często funkcję gospodarza. Dzięki pochwałom nauczycieli i rodziców, uzyskują lepsze wyniki w nauce. Jeśli zaś owych pochwał nie będzie, mogą szybko stracić zainteresowanie danym przedmiotem. Lew w zabawie ma bardzo bujną wyobraźnię i w związku z tym lubi się przebierać i grać różne postacie. Lew musi się kontaktować z rówieśnikami i wyrażać siebie. Bardzo wczuwa się w wykonywane role, w zabawie potrafi być wspaniałym aktorem.

Idealne imiona dla Lwa:

  • Daniel, Bernard, Sebastian, Marek;
  • Olga, Róża, Teresa, Bożena
spis treści
rozwiń

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.