Trwa ładowanie...

Dziecko Lew

LEW 23.07 – 23.08. Znak ten charakteryzuje się dobrodusznością i wywieraniem dobrego wpływu na otoczenie. Osoby urodzone pod tym znakiem są ruchliwe, ambitne, dumne, wrażliwe ale i… samolubne.

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Lwa

Chłopcy urodzeni pod znakiem Lwa są bardzo odważni i śmiali. Zawsze okazują się wiernymi przyjaciółmi. Są bardzo żywiołowi i muszą się porządnie wyszaleć, wyszumieć i rozładować drzemiącą w nich energię. Uwielbiają nowe przygody, ale zawsze, przy stawianiu choćby jednego kroku naprzód, wzorują się na autorytetach, jakimi zazwyczaj są rodzice. Chłopcy – Lwy potrzebują silnej ręki wychowawczej (i nie mowa tu o biciu!). Muszą mieć w życiu dobrego przyjaciela, opiekuna będącego także wielkim autorytetem.

Dziewczynki urodzone pod znakiem Lwa bywają złośliwe i uparte. Swoje niezadowolenie od razu uzewnętrzniają, nie zważając na okoliczności. Przy tym są także zawzięte w wykonywanych czynnościach i bardzo gadatliwe - co nie zawsze wpływa pozytywnie na ich relacje z rówieśnikami. Dziewczynki spod tego znaku to po prostu królowe pod każdym względem. Są bardzo żywiołowe i energiczne, łatwo się nudzą. Podobnie jak chłopcy potrzebują silnej wychowawczej ręki.

2. Lwy w szkole i zabawie

Zodiakalne Lwy uwielbiają się pokazywać i prezentować swoje umiejętności. To typowi przywódcy, dlatego też pełnią w klasie często funkcję gospodarza. Dzięki pochwałom nauczycieli i rodziców, uzyskują lepsze wyniki w nauce. Jeśli zaś owych pochwał nie będzie, mogą szybko stracić zainteresowanie danym przedmiotem. Lew w zabawie ma bardzo bujną wyobraźnię i w związku z tym lubi się przebierać i grać różne postacie. Lew musi się kontaktować z rówieśnikami i wyrażać siebie. Bardzo wczuwa się w wykonywane role, w zabawie potrafi być wspaniałym aktorem.

Idealne imiona dla Lwa:

  • Daniel, Bernard, Sebastian, Marek;
  • Olga, Róża, Teresa, Bożena

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.