Dziecko Lew

LEW 23.07 – 23.08. Znak ten charakteryzuje się dobrodusznością i wywieraniem dobrego wpływu na otoczenie. Osoby urodzone pod tym znakiem są ruchliwe, ambitne, dumne, wrażliwe ale i… samolubne.

Horoskop dla dzieci spod znaku Lwa

Chłopcy urodzeni pod znakiem Lwa są bardzo odważni i śmiali. Zawsze okazują się wiernymi przyjaciółmi. Są bardzo żywiołowi i muszą się porządnie wyszaleć, wyszumieć i rozładować drzemiącą w nich energię. Uwielbiają nowe przygody, ale zawsze, przy stawianiu choćby jednego kroku naprzód, wzorują się na autorytetach, jakimi zazwyczaj są rodzice. Chłopcy – Lwy potrzebują silnej ręki wychowawczej (i nie mowa tu o biciu!). Muszą mieć w życiu dobrego przyjaciela, opiekuna będącego także wielkim autorytetem.

Polecane wideo:

Dziewczynki urodzone pod znakiem Lwa bywają złośliwe i uparte. Swoje niezadowolenie od razu uzewnętrzniają, nie zważając na okoliczności. Przy tym są także zawzięte w wykonywanych czynnościach i bardzo gadatliwe - co nie zawsze wpływa pozytywnie na ich relacje z rówieśnikami. Dziewczynki spod tego znaku to po prostu królowe pod każdym względem. Są bardzo żywiołowe i energiczne, łatwo się nudzą. Podobnie jak chłopcy potrzebują silnej wychowawczej ręki.

Lwy w szkole i zabawie

Zodiakalne Lwy uwielbiają się pokazywać i prezentować swoje umiejętności. To typowi przywódcy, dlatego też pełnią w klasie często funkcję gospodarza. Dzięki pochwałom nauczycieli i rodziców, uzyskują lepsze wyniki w nauce. Jeśli zaś owych pochwał nie będzie, mogą szybko stracić zainteresowanie danym przedmiotem. Lew w zabawie ma bardzo bujną wyobraźnię i w związku z tym lubi się przebierać i grać różne postacie. Lew musi się kontaktować z rówieśnikami i wyrażać siebie. Bardzo wczuwa się w wykonywane role, w zabawie potrafi być wspaniałym aktorem.

Idealne imiona dla Lwa:

  • Daniel, Bernard, Sebastian, Marek;
  • Olga, Róża, Teresa, Bożena
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia

Wszyscy dookoła chodzą i psioczą na śnieg i mróz. Przyznam szczerze, że kompletnie ich nie rozumiem. Przecież już za 10 dni Wigilia. Musi być biało! Musi być mroźno! To zalegający wszędzie biały puch jest idealnym tłem dla choinki, karpia, światełek...

Kultura

Dziecko z dziadkiem

Dziecko z dziadkiem

Dzień Babci i dzień Dziadka (21 i 22 stycznia) to wspaniała okazja, by zmobilizować nasze dziecko do rzucenia się w wir twórczej pracy. Nic tak nie wywoła uśmiechu na ustach kochanych Dziadków jak rękodzieło naszego malucha.

Kultura

Pierwotne historie bajek Disneya

Pierwotne historie bajek Disneya

Początek bajek Disneya Bajki Disneya to klasyka, którą zna i kocha każdy, bez względu na wiek. Walt Disney Company to wytwórnia stworzona przez braci Walta i Roya Disneyów w 1923 roku. Walt Disney Animation Studios zostało założone przez jednego z braci...

Kultura

Coraz bliżej święta...

Coraz bliżej święta...

Święta coraz bliżej - zadbaj o to, aby Twój maluszek również poczuł świąteczną atmosferę.

Kultura

Fochy fortuny

Fochy fortuny

"Fochy fortuny" to ciekawa książka dla dzieci głodnych wiedzy.