Dziecko Byk

BYK 21.04- 20.05. Urodzone pod znakiem Byka dzieci są spokojne i cechują się chęcią do przebywania w bezpiecznym towarzystwie. W późniejszych relacjach z ludźmi charakteryzują się zdrowym rozsądkiem i praktycznością. Gdy Byki przyzwyczają się do jakiejś sytuacji czy miejsca, bardzo trudno je od nich odwieść. Rutyna to dla nich chleb powszedni. Gdy z niej wypadną, czują się po prostu źle i nieswojo. Byki są bardzo uczuciowe i przywiązane do kogoś, trudno się rozstają.

Horoskop dla dzieci spod znaku Byka

Chłopcy spod znaku Byka są rozsądni, zdolni i we wszystkich dziedzinach mają wyczucie. Uwielbiają rozmaite urządzenia, a w szczególności takie, które dają się łatwo rozebrać na czynniki pierwsze, by potem móc je poskładać. Chłopcy Byki są twardzi z zewnątrz, natomiast ich dusza jest przepełniona łagodnością i emocjonalnością. Lubią indywidualność, jednakże potrzebują rodzicielskiej miłości, czułości oraz pewności, że mają w najbliższych wsparcie.

Polecane wideo:

Dziewczynki spod znaku Byka to także „praktyczki” jednakże podobnie jak i chłopcy bardzo uczuciowe. Wymagają wiele ciepła i miłości, stałego jej okazywania. Mają olbrzymią potrzebę bliskości i poczucia, że bliska osoba jest w zasięgu ręki. Dziewczynki „Byki” są bardzo delikatne, lubują się w dobrym jedzeniu, pięknej naturze.

Byk w szkole i w zabawie

Zodiakalny Byk musi sto razy przemyśleć, zanim udzieli odpowiedzi na pytanie. To pilny i grzeczny uczeń, szanujący autorytet nauczyciela. Ponieważ jest praktykiem, bardziej ceni przedmioty ścisłe niż humanistyczne. Uczy się niezbyt szybko, jednakże skutecznie, a wiedza przyjęta na pewno będzie w dobrym momencie i o dobrej porze odpowiednio wykorzystana. Byk to dokładny, niechaotyczny, lubiący chwalić się swoją wiedzą uczeń. W zabawie Byk to jedynowładca. Narzuca sposób, styl i tempo zabawy. Rządzi także w sytuacjach, gdy jego zabawki są w niebezpieczeństwie – bardzo ich pilnuje i niechętnie się dzieli. Jest bardzo kreatywny i zabawy przez niego wymyślone na pewno będą bardzo twórcze. Byk ubóstwia przebywać na świeżym powietrzu, biegać i bawić się w gry ruchowe.

Imiona dla Byka:

  • Alina, Lidia, Kalina, Beata;
  • Kamil, Łukasz, Stanisław, Bogusław.
Ewelina Niestrawska-Mazu, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.

Kultura

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop dostarcza rodzicom materiału do rozmowy z dzieckiem o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.

Kultura

Znak zodiaku Panna

Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej...