Trwa ładowanie...

Dziecko Byk

BYK 21.04- 20.05. Urodzone pod znakiem Byka dzieci są spokojne i cechują się chęcią do przebywania w bezpiecznym towarzystwie. W późniejszych relacjach z ludźmi charakteryzują się zdrowym rozsądkiem i praktycznością. Gdy Byki przyzwyczają się do jakiejś sytuacji czy miejsca, bardzo trudno je od nich odwieść. Rutyna to dla nich chleb powszedni. Gdy z niej wypadną, czują się po prostu źle i nieswojo. Byki są bardzo uczuciowe i przywiązane do kogoś, trudno się rozstają.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Byka

Chłopcy spod znaku Byka są rozsądni, zdolni i we wszystkich dziedzinach mają wyczucie. Uwielbiają rozmaite urządzenia, a w szczególności takie, które dają się łatwo rozebrać na czynniki pierwsze, by potem móc je poskładać. Chłopcy Byki są twardzi z zewnątrz, natomiast ich dusza jest przepełniona łagodnością i emocjonalnością. Lubią indywidualność, jednakże potrzebują rodzicielskiej miłości, czułości oraz pewności, że mają w najbliższych wsparcie.

Dziewczynki spod znaku Byka to także „praktyczki” jednakże podobnie jak i chłopcy bardzo uczuciowe. Wymagają wiele ciepła i miłości, stałego jej okazywania. Mają olbrzymią potrzebę bliskości i poczucia, że bliska osoba jest w zasięgu ręki. Dziewczynki „Byki” są bardzo delikatne, lubują się w dobrym jedzeniu, pięknej naturze.

2. Byk w szkole i w zabawie

Zodiakalny Byk musi sto razy przemyśleć, zanim udzieli odpowiedzi na pytanie. To pilny i grzeczny uczeń, szanujący autorytet nauczyciela. Ponieważ jest praktykiem, bardziej ceni przedmioty ścisłe niż humanistyczne. Uczy się niezbyt szybko, jednakże skutecznie, a wiedza przyjęta na pewno będzie w dobrym momencie i o dobrej porze odpowiednio wykorzystana. Byk to dokładny, niechaotyczny, lubiący chwalić się swoją wiedzą uczeń. W zabawie Byk to jedynowładca. Narzuca sposób, styl i tempo zabawy. Rządzi także w sytuacjach, gdy jego zabawki są w niebezpieczeństwie – bardzo ich pilnuje i niechętnie się dzieli. Jest bardzo kreatywny i zabawy przez niego wymyślone na pewno będą bardzo twórcze. Byk ubóstwia przebywać na świeżym powietrzu, biegać i bawić się w gry ruchowe.

Imiona dla Byka:

  • Alina, Lidia, Kalina, Beata;
  • Kamil, Łukasz, Stanisław, Bogusław.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.