Trwa ładowanie...

Dziecko Baran

BARAN 21.03 – 20.04. Dziecko spod znaku Barana to istne żywe srebro. Od momentu kiedy staje na nogi, nieustannie biega. To osoba od najmłodszych lat niezależna i niesłuchająca rodziców. Woli nauczyć się czegoś na własnych błędach niż polegać na wskazówkach innych. Wrodzona energia nie pozwala mu na cierpliwe słuchanie i siedzenie w jednym miejscu. Zodiakalny baran nie umie i nie potrafi kłamać. Przeważnie zawsze powie prawdę, nawet jeśli będzie ona najbardziej kłująca i bolesna.

Zobacz film: "Taniec z dzieckiem w chuście"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Barana

Chłopcy spod znaku barana są impulsywni i odkrywczy. Wciąż chcą wszystko poznawać, nie sposób nadążyć za ich pomysłami. Są bardzo odważni i nie boją się konsekwencji czy to moralnych czy fizycznych – stłuczenia i siniaki to dla nich codzienność. Chłopcy spod tego znaku są urodzonymi liderami, zmysł przywódczy kieruje ich zawsze do roli inicjatora.

Dziewczynki spod znaku barana to chłopcy w dziewczęcej skórze. Cechują się dokładnie tym samym co chłopcy: uwielbiają konkurować. Gdy wokół nich nic się nie dzieje, potrafią wybuchnąć i zrobić prawdziwe przedstawienie, byleby ktoś zwrócił na nie uwagę. Chcą być doroślejsze niż są w rzeczywistości, dlatego odstają troszkę od rówieśników pod względem powagi, a nawet sposobu ubierania się.

2. Baran w szkole i w zabawie

Zodiakalny baran jest bystry i bardzo szybko pochłania wiedzę, niestety tak samo szybko bez odpowiedniej praktyki ją zapomina. Prędko się nudzi, stanowi zatem nie lada wyzwanie dla nauczyciela, pragnącego go czymś zainteresować. Nie podporządkowuje się łatwo, w tych sprawach jest nawet konfliktowy. Potrafi pokłócić się, gdy ktoś próbuje mu coś narzucić. W szkole bardzo często zgłasza się do odpowiedzi zanim przemyśli swoje zdanie, stąd często mówi niestety nie na temat. Zodiakalny Baran to dziecko pełne energii, potrafiące świetnie się bawić i hasać całymi dniami bez zmęczenia. Jest bardzo szybki i z trudem bawi się ze słabszymi od siebie – w takim towarzystwie prędko się nudzi. Uwielbia przewodzić dzieciom w przekonaniu, że jego wyobrażenia i pomysły są najlepsze.

Idealne imiona dla Barana:

  • Anna, Julia, Wioletta, Marzena;
  • Wojciech, Kamil, Dymitr, Jacek.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.