Trwa ładowanie...
Dziecięce śniegowce? Tylko z CCC!

Dziecięce śniegowce? Tylko z CCC!

Materiał prasowy CCC

Zima to okres, kiedy aktywności poza domem wymagają przemyślanego stroju. Przy-gotuj najmłodszych do beztroskich zabaw na śniegu i mrozie, dobierając im ciepłe, wygodne i funkcjonalne obuwie. Sprawdź szeroki asortyment CCC i wybierz śniegow-ce, które zapewnią najlepszy komfort dla dziecięcych stópek. Oto 10 najciekawszych propozycji.

  1. Zimowa kolekcja kapsułowa Cosy Padding została stworzona z myślą o całej rodzinie, czyli także o najmłodszych. Marka Lasocki połączyła aktualne trendy z najlepszą ja-kością i komfortem, tworząc idealny zestaw na nadchodzące mrozy.

https://bit.ly/3uq5Qj2

  1. Połyskująca różowa cholewka wykończona miękkim futerkiem - która dziewczynka nie marzy o takich śniegowcach? Wygodna, ocieplana forma zapewni komfort na co dzień, a wzmocniona podeszwa ochroni przed mrozem.

https://bit.ly/3OXIsTr

  1. Z myślą o niskich temperaturach i ciężkich warunkach atmosferycznych, marka Sprandi stworzyła specjalną linię do zadań specjalnych. Wodoodporne obuwie z kolekcji Earth Gear będzie najlepszym towarzyszem najmłodszych podczas górskich wycieczek czy dłu-gich spacerów.

https://bit.ly/3iEskKs

  1. W poszukiwaniu uniwersalnych, klasycznych modeli dla dzieci, warto zwrócić uwagę na te trzewiki z linii Lasocki Kids. Granatowa cholewka i jasne sznurowania doskonale wpiszą się w codzienne stylizacje. Dodatkowy zamek ułatwi samodzielne wkładanie, a wewnętrzne ocieplenie będzie doskonałą ochroną przed chłodem.

https://bit.ly/3XVhVKr

  1. Dbając o najlepszy komfort dla małych stópek, marka Lasocki stworzyła wygodne i cie-płe śniegowce dla najmłodszych. Podwyższona, ocieplana cholewka to gwarancja ciepła w mroźne dni. Dodatkowy ściągacz zabezpieczy przed wpadającym śniegiem, a solidna an-typoślizgowa podeszwa będzie niezawodną ochroną przed upadkiem.

https://bit.ly/3H77kWV

  1. Zabierzcie z dzieckiem ulubionych bohaterów bajek na długie mroźne spacery. Błękitne śniegowce z motywem ulubionej animacji to świetny wybór na zimę. Każda mała miło-śniczka „Krainy Lodu” będzie zachwycona.

https://bit.ly/3EYZSuh

  1. Doskonały wybór na zimowe spacery czy zabawy na śniegu. Ocieplana cholewka ochroni przed zimnem, a technologia WaterTEX zabezpieczy dziecięce stopy przed prze-moczeniami i dyskomfortem. Funkcjonalności dodają również wygodne zapinania na rze-py.

https://bit.ly/3VOEAGr

  1. Nastolatki wiedzą co w modzie piszczy, dlatego na tę zimę CCC przygotowało dla nich stylowe srebrne śniegowce, zgodne z aktualnymi trendami. Wysoka ocieplana cholewka ochroni przed zimnem, a solidna podeszwa sprawdzi się w ciężkich warunkach pogodo-wych.

https://bit.ly/3XViWCf

  1. Spraw sobie i dziecku bliźniacze obuwie i spędźcie tę zimę ciesząc się ciepłem i kom-fortem. Ten fason z linii Sprandi Earth Gear wzorowany jest na modelach dla dorosłych. Doskonale podtrzymują stopę, a ich ocieplenie zatroszczy się, by maluch nie odczuwał chłodu. Solidna, elastyczna podeszwa idealnie odizoluje stopę od podłoża, jak również zapewni pełną swobodę ruchów.

https://bit.ly/3P8Fz23

  1. Oryginalny model we wzory urozmaici nawet najprostszy zimowy outfit. Miękka i cie-pła cholewka zapewni wygodę, a gruba amortyzowana podeszwa komfort w trakcie zi-mowych zabaw.

https://bit.ly/3iGIUcI

Śniegowce dziecięce dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplika-cji mobilnej.

Materiał prasowy CCC

Polecane dla Ciebie