Trwa ładowanie...

Dzieci Jennifer Lopez mają już 9 lat. Wiemy, jak wyglądają

Emme Maribel i Maximilian David przyszli na świat w 2008 roku. Rodzicami bliźniaków są Jennifer Lopez i Marc Anthony. Za ich pierwszą sesję zdjęciową w magazynie "People" zapłacono 6 milionów dolarów. Te słodkie maluchy skradły wtedy nasze serca. Jak bliźniaki wyglądają teraz?

Zobacz film: "J.Lo rzeczniczką kobiet na świecie"

1. Jak siostra z bratem

Amerykańskie media donoszą, że Emme i Max nie kłócą się jak typowe rodzeństwo. Jest wprost przeciwnie - są ze sobą bardzo zżyci. Często spędzają ze sobą czas. Tej dwójce nie jest potrzebne do szczęścia towarzystwo innych dzieci.

J.Lo często występuje ze swoimi dziećmi
J.Lo często występuje ze swoimi dziećmi (Instagram @jlo)

Chyba każdy z nas pamięta okładkę "People", na której J.Lo jest ze swoimi maluchami. Na tym jednak nie skończyły się profesjonalne sesje tej dwójki. Gdy miały dwa lata, wraz ze słynną mamą wzięły udział w kampanii reklamowej marki Gucci.

Max i Emme pochodzą ze związku J.Lo ze znanym piosenkarzem
Max i Emme pochodzą ze związku J.Lo ze znanym piosenkarzem (Instagram @jlo)

2. Słynni dziewięciolatkowie

Niedawno piosenkarka wrzuciła na swoje konto na Instagramie zdjęcie dzieci z ich pierwszego dnia w szkole. Trudno uwierzyć, że obecnie Emme i Max są już w czwartej klasie szkoły. Max jest bardzo podobny do swojego taty. Emma to lustrzane odbicie mamy – prawdziwa piękność.

Emme i Max chodzą obecnie do czwartej klasy
Emme i Max chodzą obecnie do czwartej klasy (Instagram @jlo)

Jak mówi Lopez, dzieci są dla niej księżycem i słońcem. Czy pójdą śladami swoich rodziców i też staną na scenie z mikrofonem w ręce? Jesteśmy ciekawi!

Bliźniaki często pojawiają się na zdjęciach mamy
Bliźniaki często pojawiają się na zdjęciach mamy (Instagram @jlo)
Fakty i mity o bliźniętach
Fakty i mity o bliźniętach [6 zdjęć]

Organizm kobiety jest przygotowany na ewentualność ciąży, ale nawet ta pojedyncza stanowi dla niego niemałe...

zobacz galerię
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.