Trwa ładowanie...

Czy bezdomna z Włoch to Madeleine McCann?

 Ewa Rycerz
22.11.2016 14:14
Czy bezdomna to zaginiona Madeline?
Czy bezdomna to zaginiona Madeline? (Screen z dailymail.com)

Ma długie potargane włosy i poszarpane ubrania. Nastolatka, która włóczy się po ulicach Rzymu przypomina meszkańcom miasta zaginoną Madeleine McCann. Czy faktyczne nią jest?

1. Jak zaginęła Madeleine McCann

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku podczas rodzinnych wakacji. Sprawa była dość tajemnicza i budziła wiele emocji na całym świecie. W poszukiwania 3-letniej Brytyjki zaangażowano policję w Portugalii (gdzie zaginęła), Wielkiej Brytanii oraz Europol. Nie przyniosły one skutku.

2. Madeleine McCann odnaleziona?

Teraz sprawa tajemniczego zaginięcia 3-laki ożywa na nowo. Mieszkańcy Rzymu informują, że po ulicach błąka się nastolatka do złudzenia przypominająca zaginioną dziewczynkę. Ma blond włosy, stale chodzi w jednej spódnicy, nosi niebieski płaszcz przeciwdeszczowy oraz trampki. I co ważne – mówi po angielsku. Nie zna języka włoskiego.

Bezdomna z Włoch przypomina internautom trzyletnią Madeline/Screen z dailymail.com
Bezdomna z Włoch przypomina internautom trzyletnią Madeline/Screen z dailymail.com
Zobacz film: "Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka?"

Na początku mówiło się, że jest to zaginiona studentka z zagranicy, cierpiąca na chorobę psychiczną. Co do tej kwestii pojawiło się jednak wiele wątpliwości.

Zdjęcie bezdomnej zostało wciągnięte na listę międzynarodowej bazy osób zaginionych w Europie i USA. Internauci są jednak pewni, że nastolatka to zaginiona Madeleine McCann z Wielkiej Brytanii. Jest jednak pewnien problem.

Madeleine miała znak charakterystyczny na prawym oku. Bezdomna z Włoch nie ma takiego znamienia.

 

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.