Trwa ładowanie...

Córka Mateusza Morawieckiego zagrała w Teatrze Roma. Premier jest bardzo dumny ze swojej pociechy

Avatar placeholder
20.06.2022 20:18
Córka Mateusza Morawieckiego wystąpiła w spektaklu teatralnym
Córka Mateusza Morawieckiego wystąpiła w spektaklu teatralnym (East News)

Premier Mateusz Morawiecki pochwalił się w internecie sukcesem swojej córki. Madzia Morawiecka zadebiutowała na deskach słynnego Teatru Roma. "Ojcostwo to wspaniała sprawa!"- napisał na Facebooku dumny ojciec.

spis treści

1. Córka premiera zagrała w Teatrze Roma

Mateusz Morawiecki rzadko publicznie dzieli się kulisami swojego życia prywatnego, jednak ostatnio zrobił wyjątek. Magdalena Morawiecka zadebiutowała w Teatrze Roma i zagrała w spektaklu "Station", a dumny ojciec postanowił pochwalić się aktorskimi osiągnięciami swojej pociechy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

2. Premier pochwalił się córką

''Jeśli nie znajdę na koniec tygodnia czasu dla moich Bliskich to uznaję go za zmarnowany. A dziś dla całej naszej rodziny wyjątkowy dzień. Nasza córka Madzia wystąpiła w musicalu Station w Teatrze Roma. Cóż mogę powiedzieć? Ojcostwo to wspaniała sprawa. Zwłaszcza w takich momentach. Jestem dziś najszczęśliwszym i najbardziej dumnym z ojców'' - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym premiera RP.

Zobacz film: "Oddychaj czysto - webcast z dr hab. n. med. Wojciechem Feleszko"

Poza Magdaleną, Mateusz Morawiecki ma również drugą córkę Aleksandrę i dwóch synów - Ignacego i Jeremiasza. Pomimo tego, że premier piastuje jedną z najważniejszych funkcji w naszym kraju, stara się wolny czas poświęcać swojej rodzinie. Podczas weekendu razem ze swoją córką Magdaleną był w Teatrze Roma, żeby wspierać ją za kulisami i móc podziwiać jej wokalne umiejętności. Na fotografiach z tego wydarzenia można było zobaczyć premiera w mniej oficjalnym stroju. Mateusz miał na sobie koszulkę polo w kolorze niebieskim i dżinsowe spodnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze