Trwa ładowanie...
Bujaczek dla dziecka Tiny Love- wielofunkcyjny produkt dla każdego rodzica

Bujaczek dla dziecka Tiny Love- wielofunkcyjny produkt dla każdego rodzica

Artykuł sponsorowany

Spodziewając się nowego członka rodziny rodzice muszą zaopatrzyć się w ogrom rzeczy, które są potrzebne aby zapewnić małemu człowiekowi harmonijny rozwój, a im ułatwić opiekę.

Ponieważ jednak nikt nie dysponuje w domu nieograniczoną ilością miejsca, wśród akcesoriów dla dzieci bardzo pożądane są te wielofunkcyjne, które nie tylko spełniają więcej niż jedno zadanie, ale także będą w użyciu dłuższy czas niż kilka tygodni.

Takim właśnie produktem jest bujaczek 3w1 Tiny Love który dzięki wielu oferowanym przez siebie możliwościom sprawdzi się już od pierwszych dni życia. Co ważne, funkcje zaprojektowane na poszczególne etapy życia niemowlaka pozwalają korzystać z tego produktu przez naprawdę długi czas, dzięki czemu świeżo upieczeni rodzice oszczędzają nie tylko miejsce, ale i pieniądze.

Cechy bujaczka Tiny Love

Dzięki możliwości dopasowania ułożenia oparcia w pozycji leżącej, półleżącej lub siedzącej, bujaczek można użytkować już od pierwszych dni życia dziecka, zmieniając jego ustawienie w zależności od potrzeb przy użyciu specjalnego uchwytu znajdującego się pod łóżeczkiem.

Bujaczek stanowi więc doskonałe miejsce do spokojnego i bezpiecznego snu, tym bardziej, że funkcja delikatnych wibracji rozchodzących się po całej powierzchni łóżeczka skutecznie ucisza i uspokaja dziecko.

Do bujaczka dołączona jest także zabawka świetlno - muzyczna z siedmioma spokojnymi melodiami oraz grzechoczące zawieszki, które można wykorzystać kiedy dziecko zacznie wykazywać zainteresowanie zabawkami.

Dzięki możliwości podniesienia oparcia bujaczek można przekształcić także w wygodne krzesełko, które w późniejszych miesiącach można wykorzystać choćby do karmienia dziecka.

Tryby użytkowania bujaczka Tiny Love

W zależności od aktualnych potrzeb oraz wielu dziecka bujaczek Tiny Love wykorzystywać można w jednym z trzech trybów.

Pierwszy z nich to funkcja leżaczka przeznaczonego do relaksu i drzemki, która jest wyjątkowo przytulna i bezpieczna dzięki miękkiej wkładce wyściełającej bujaczek oraz podwyższonym brzegom.

Drugi z trybów przeznaczony jest do zabawy, zastosowany tutaj stopień nachylenia może jednak okazać się przydatny także w przypadku dzieci z refluksem, przynosząc ulgę i ułatwiając trawienie.

Ostatni z trybów to natomiast funkcja krzesełka, która nie tylko umożliwia dziecku wygodną zabawę akcesoriami dołączonymi do zestawu, ale idealnie sprawdzi się także podczas karmienia.

(Materiał Partnera)

Bujaczek Tiny Love wspiera harmonijny rozwój każdego dziecka

Dzięki przytulnemu wnętrzu, delikatnej muzyce i wyciszającym wibracjom bujaczek dla dziecka Tiny Love przypomina maluchowi przyjazne środowisko znane z brzucha mamy, wspierając jednocześnie jego rozwój emocjonalny i społeczny.

Atrakcyjne zabawki wykorzystujące dźwięk oraz światło stymulują zmysły i wspierają rozwój sensoryczny.

Chęć do sięgnięcia do zabawek pozwala z kolei ćwiczyć motorykę, ruchy precyzyjne oraz koordynację wzrokowo- ruchową.

Tiny Love- wielofunkcyjność i jakość w jednym

Bujczek Tiny Love jest produktem wyjątkowym nie tylko ze względu na swoją multifunkcjonalność. Firma zadbała również o jakość materiałów oraz wykonania, dzięki czemu bujaczek będzie bezawaryjnie spełniał swoje funkcje przez dłuższy czas.

Ponieważ produkt powstał na bazie opatentowanych na całym świecie rozwiązań jest także niezwykle unikalny, dzięki czemu zaspokoi oczekiwani tych wszystkich rodziców, którzy do opieki nad dzieckiem potrzebują produktów wielozadaniowych, wytrzymałych i bezpiecznych w użytkowaniu. (Więcej znajdziesz tutaj: https://www.tinylove.com/pl_pl/)

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza