Trwa ładowanie...

Brzuch po urodzeniu trojaczków. Mama pokazała zdjęcie bez retuszu

 Sylwia Stachura
07.05.2019 10:17
Brzuch po urodzeniu trojaczków. Mama pokazała zdjęcie bez retuszu
Brzuch po urodzeniu trojaczków. Mama pokazała zdjęcie bez retuszu (instagram )

O ciąży Marii zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Młoda mama wstawiła wtedy zdjęcia swojej sylwetki. Wielu ludzi nie mogło wyjść z podziwu, jak może zmienić się ciało kobiety w ciąży trojaczej. Dzieci przyszły na świat i są zdrowe, a teraz Maria pokazała, jak wygląda brzuch po urodzeniu trojaczków po 4 tygodniach.

1. Ciąża trojacza

Pochodząca z Norwegii kobieta całą ciążę dokumentowała na Instagramie. Ma ponad 200 tys. obserwujących. Dzięki zdjęciu, które zrobiła kilka dni przed porodem rozpisały się o niej media na całym świecie. Jej historię opisywaliśmy tutaj.

2. Ciało po urodzeniu trojaczków

Maria nie koloruje rzeczywistości. Już 4 dni po porodzie wstawiła zdjęcie swojego brzucha do internetu. Niedawno zamieściła post, w którym opisuje, jak czuje się po 4 tygodniach od urodzenia dzieci.

Młoda mama napisała: "Brzuch nadal zwisa i jestem zdziwiona, że nie zmniejsza się. Muszę przyznać, że jestem rozczarowana i ze smutkiem dzielę się tym zdjęciem. Z drugiej strony blizna po cesarskim cięciu już nie boli i prawie czuję się znów sobą. Poza tym zwisającym brzuchem".

Wyświetl ten post na Instagramie.

#postpartumbody ⠀ 4 weeks after the birth of my triplets. 👶🏼👶🏼👶🏼 ⠀ I still have a weird looking hanging belly, and I am a bit surprised it has not gotten smaller since my last picture three weeks ago. Kind of disappointing I must admit, and I am not too happy to share this picture. On the positive side the c-section scar doesn’t hurt anymore, and in the last two days I’ve almost felt like myself again! Except for this heavy sagging belly that is. 😆 I’ve been waiting for some belly bands that were shipped from the US several weeks ago, and they will finally arrive tomorrow. Can’t wait to try them on and see if they have any effect! ⠀ ⠀ #triplets #postpartum #impatient

Post udostępniony przez triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen)

Zobacz film: "Bardzo rzadki przypadek – urodziła jednojajowe trojaczki"

Szczere wyznanie Marii spotkało się z pozytywnymi reakcjami internautów. Inne mamy radzą, żeby dała sobie czas, a wszystko wróci do normy. Inne podziwiają ją za to, że dodaje tak szczere i nieretuszowane zdjęcia brzucha po porodzie.

Polecane dla Ciebie