Trwa ładowanie...

Bohaterki dnia codziennego: matki chorych dzieci

Najnowszy spot Fundacji SickKids budzi ogromne emocje. Jego bohaterkami są matki chorych dzieci.

Zobacz film: "Jak kąpać niemowlę w wiaderku?"

Wideo opublikowano z okazji Dnia Matki. Kobiety w nim występujące płaczą, krzyczą, uderzają w kierownicę. Emocje te wynikają z bezradności, bezsilności, fizycznego i psychicznego bólu.

Przeczytaj również:

Mężczyzna jest ojcem 200 dzieci. Ta historia zdarzyła się naprawdę

Te kilkanaście sekund dla widza jest niezwykle przejmujących. Kobieta płacząca pod prysznicem, ucząca się przewijać chore dziecko, modląca się w kościele. Są łzy, ogromna złość i załamanie oraz samotność. Zrozumieją to jedynie matki chorych dzieci. Jednak mimo ogromnego cierpienia codziennie stają do walki i mobilizują się, by być wsparciem dla swoich dzieci.

Na stronie Fundacji SickKids można przeczytać: "Dla każdego dziecka przebywającego w szpitalu, które nie ma dzieciństwa, matka pozostaje silna". Organizacja krótkim filmem chciała pokazać ich bohaterstwo i determinację.

Przeczytaj także:

Stają się coraz bardziej popularne. Czy poród tutaj jest bezpieczny?

Fundacji SickKids ma siedzibę w Toronto. Jest organizacją non-profit. Pozyskuje środki na badania i opiekę chorych dzieci. Wspiera rodziny małych pacjentów.

Spot "SickKids VS: MomStrong" ma już ponad 700 tys. wyświetleń. W nagraniu udział wzięły m.in. mamy podopiecznych fundacji.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.