Trwa ładowanie...

Znak zodiaku: Bliźnięta. Jaki mają charakter, w czym są mocne?

Osoby spod znaku zodiaku Bliźniąt odznaczają się niezwykłą energią, inteligencją i pewnością siebie. Są towarzyskie i ciekawe świata. Kiedy w ciągu roku obowiązuje ten znak zodiaku? Czym jeszcze charakteryzują się Bliźnięta? Z kim stworzą najbardziej udany związek?

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

spis treści

1. Jaka jest osoba spod znaku Bliźniąt?

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt to osoby niezwykle witalne, pełne energii i zaangażowania. Są również inteligentne, dowcipne, pomysłowe i mają wrodzoną ciekawość świata, co może pomóc im dokonywać w życiu wspaniałych rzeczy.

uparte, zmienne, uwielbiają nowości, wciąż oczekują na zmiany i to co, jeszcze nieznane. Charakteryzują się dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi i społecznymi. Lubią wiedzieć, co się wokół nich dzieje i nie cierpią być z boku wydarzeń. Wciąż podążają za nowymi doznaniami.

Osoby spod znaku Bliźniąt uważani za podrywaczy, dzięki ich naturalnej skłonności do zawiązywania nici porozumienia od pierwszych chwil znajomości. Potrafią zaangażować się w rozmowę, są ciekawe drugiej osoby i emocjonują się każdym spotkaniem.

Bliźnięta bywają impulsywne i nerwowe, czasem miewają dwie twarze. Mogą być kłamliwe, nieszczere i powierzchowne oraz egocentryczne i chytre. Ich dużą wadą jest brak zrozumienia motywacji innych osób. Koncentrują się na sobie i własnych potrzebach, nie zważając na potrzeby innych osób.

Seksualny horoskop. Jaka pozycja odpowiada twojemu znakowi zodiaku?
Seksualny horoskop. Jaka pozycja odpowiada twojemu znakowi zodiaku? [12 zdjęć]

Temperament Barana nie ma sobie równych. Osoby spod tego znaku są inteligentne, odważne i pewne siebie....

zobacz galerię

2. Życie zawodowe Bliźniąt

Bliźnięta uwielbiają robić wiele rzeczy naraz, są wielozadaniowe, lecz niestety nie zauważaj, że postępując w ten sposób, znacznie spada jakość ich pracy.

Osoby spod tego znaku nie potrafią zbyt długo skupić uwagi na jednej rzeczy, co powoduje, że przechodzą od jednego do drugiego zadania, nie kończąc poprzedniego, a ich projekty muszą często zamykać inne osoby.

Bliźnięta chętnie podejmują się wyzwań. Wbrew pozorom jednak nie traktują zadań beznamiętnie - z powodu swojej dużej wrażliwości mocno przeżywają zarówno swoje sukcesy, jak i porażki.

Ponieważ nie lubią słuchać rozkazów innych, świetnie czują się na samodzielnych lub kierowniczych stanowiskach, na których dzięki swojej wielozadaniowości i inteligencji dobrze sobie radzą.

Z uwagi na ich ciągłą potrzebę ruchu, powinny wybierać zawód, w którym potrzeba ta będzie spełniona. Bardzo nie lubią powtarzalnych zadań i monotonii. Najwłaściwsze będą takie zawody, które wymagają ciągłego kontaktu z ludźmi.

Sprawdzą się w pracy w mediach, w handlu lub w zawodach związanych z podróżami. Proponowane zawody to:

  • dziennikarz;
  • handlowiec;
  • pracownik mediów;
  • ilustrator;
  • nauczyciel.

3. Jakie są Bliźnięta w miłości?

Bliźnięta są bardzo towarzyskie i miło jest przebywać w ich otoczeniu, mimo iż kiepsko znoszą krytykę i lubią zmiany, co może czasem osłabiać ich relacje z ludźmi.

Pani spod znaku Bliźniąt jest wyrozumiała i towarzyska, nigdy nie zgodzi się na bycie gospodynią domową. Pragną robić karierę i dobrze dogadują się z osobami o podobnych ambicjach. Z kolei pan urodzony pod tym znakiem bardzo lubi komplementy i jest to najlepsza droga do jego serca.

Bliźnięta unikają intryg i konfliktów, choć czasem zdarza im się, że niechcący ujawnią czyjąś tajemnicę. Czasem trudno im zaufać, ponieważ ich manipulacje są widoczne.

Z którymi znakami zodiaku Bliźnięta stworzą najbardziej udany związek? Przede wszystkim z Panną, Wodnikiem, Baranem i Koziorożcem. Nieodpowiednie z kolei są dla nich związki z Rakiem, Bykiem i Rybami.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.