Trwa ładowanie...

Rodzina pana młodego odmówiła przyjścia na ślub. Powód może szokować

Rodzina zepsuła mu ślub, jeden z najważniejszych dni w życiu
Rodzina zepsuła mu ślub, jeden z najważniejszych dni w życiu (Getty Images)

Bogobojna rodzina pana młodego postanowiła nie przyjść na jego ślub. Dlatego, że jego narzeczona była w ciąży. Teraz mężczyzna nie chce, żeby dziadkowie poznali wnuczkę. Ta historia oburzyła internautów.

1. Jego narzeczona była w ciąży przed ślubem

Mężczyzna podzielił się swoją nietypową historią z internautami. Obszerny wpis zaczął od tego, że wychował się w konserwatywnej rodzinie. Bóg odgrywał w ich życiu bardzo ważną rolę. Jego rodzice są mocno zaangażowani w działalność misyjną kościoła katolickiego. Dla nich małżeństwo jest niezbędnym fundamentem rodziny.

Gdy pierwszy raz przyprowadził swoją dziewczynę do domu, jego bliscy przyjęli ją bardzo ciepło. Traktowali jak członka rodziny. Mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej partnerce po dwóch latach wspólnego związku.

W międzyczasie okazało się, że narzeczeństwo spodziewa się dziecka. Przekazali wiadomość o ciąży rodzinie mężczyzny. Niestety bliscy, zwłaszcza, bogobojni rodzice nie zareagowali pozytywnie. Jak opisuje mężczyzna, byli wręcz wściekli, gdy o tym usłyszeli. Nie pasowało im to, że panna młoda w piątym miesiącu ciąży miałaby pójść do ołtarza. Obawiali się też tego, że ich reputacja zostanie naruszona.

Rodzice mężczyzny zapowiedzieli, że nie przyjdą na ich ślub. Byli nieugięci i wcale nie chcieli zmienić zdania. Podobnie zareagował brat pana młodego, który powiedział, że nie chce stać się pośmiewiskiem przed wspólnotą kościelną. Ciotka symulowała nawet chorobę, aby nie pojawić się na ślubie, a wujek obrzucił go wyzwiskami, podarł zaproszenie i wyprosił z domu.

2. Zerwał kontakty z rodziną. Nie chce, by jego córka poznała dziadków

Ślub odbył się w wyznaczonym terminie. Mężczyzna wyznaje, że czuł się okropnie. Nie mógł się pogodzić z tym, że jego najbliżsi tak go potraktowali. Zamiast cieszyć się tak wielkim dniem, był załamany.

Mężczyzna zaprzestał kontaktów ze swoją rodziną przez kilka dobrych miesięcy. Tacierzyństwo w pełni go pochłonęło. Po narodzinach córeczki odezwała się do niego kuzynka z gratulacjami. Z tej okazji przyniosła prezenty od dziadków, ale mężczyzna ich nie przyjął.

Nie chce, aby rodzice byli obecni w życiu jego córki. Jego żona jest za tym, aby dziadkowie poznali małą, ale on stanowczo się temu sprzeciwia.

Zobacz także: Wygląda na 9 lat i właśnie została mamą. Musi się mierzyć z okrutnymi komentarzami

3. Internauci są oburzeni postawą jego rodziny

Wpis ten wywołał lawinę komentarzy. Większość internautów uważą, że rodzina pana młodego postąpiła okropnie.

"Chroń to dziecko, aby nigdy nie poznało dziadków" - czytamy w jednym komentarzu.

"Ci ludzie są chrześcijanami? Chyba zapomnieli, że duma to wielki grzech" - napisała kolejna osoba.

"Tej rodzinie nie chodziło o wiarę, ale o naruszenie wizerunku. Nie chciałbym mieć z nimi nic wspólnego" - dodaje."

Anna Tłustochowicz, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.