Trwa ładowanie...

Bidony Philips Avent ze słomką – właściwy wybór dla rozwijających się maluchów

Informacja prasowa
(Materiał Partnera)

Kubki Philips Avent z giętką, wyprofilowaną słomką to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowane z udziałem ekspertów bidony mają słomkę odpowiedniej długości, przez co umożliwiają naukę i doskonalenie samodzielnego picia oraz zdrowy rozwój jamy ustnej.

Twój maluszek codziennie zdobywa kolejne umiejętności, a Ty jako rodzic chcesz go wspierać w nauce samodzielności. Dotyczy to także nauki picia. Warto zdecydować się więc na wygodne dla maluszka i rodziców, ale przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie, które będzie pomagać w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka – tak jak bidon ze słomką Philips Avent.

(Materiał Partnera)

Bidony Philips Avent mają giętką słomkę, której dolna część jest wygięta, aby łatwo dosięgała płynu. Pozwala to maluszkowi pić w naturalnej pozycji. Słomka ma też zintegrowany zaworek antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu, a odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu. Ponadto słomka jest odpowiedniej długości, co gwarantuje prawidłową pracę mięśnia okrężnego ust. Kubki zostały opracowane z udziałem ekspertów, dlatego możesz mieć pewność, że umożliwiają zdrowy rozwój jamy ustnej i mięśni w jej obrębie. - Bidon Philips Avent ma odpowiednią długość słomki, dzięki której maluszkowi trudniej będzie układać ją na języku, co mogłoby niepotrzebnie stymulować ssanie. A Wasze dziecko potrzebuje już rozwijać wyższe funkcje pokarmowe - tłumaczy Magdalena Bednarczyk, neurologopeda i terapeuta wczesnej interwencji, Instytut Matki i Dziecka.

Kubki są polecane również przez stomatologów, ponieważ miękka i elastyczna słomka jest łagodna dla dziąseł i rosnących pierwszych zębów.

(Materiał Partnera)

Kubek z giętką słomką od Philips Avent występuje w dwóch wielkościach – 200 ml (SCF796) z i 300 ml (SCF798). Dodatkowo wbudowane uchwyty mniejszego kubka SCF796 mają ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia małym rączkom jego trzymanie, a niewielki rozmiar i waga kubka są idealne do nauki picia przez słomkę. Dla dzieci, które mają ponad roczek, idealny będzie trochę większy kubek SCF798 - bez uchwytów i o pojemności 300 ml, która pozwala nawadniać organizm dziecka przez cały dzień i podczas aktywnego spędzania czasu. Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura kubka ułatwiają jego chwytanie i trzymanie przez malutkie rączki, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie rozwijać umiejętność samodzielnego picia.

Dodatkowo bidony Philips Avent można łatwo złożyć i rozłożyć, a szeroka słomka jest łatwa do umycia. W celu zwiększenia wygody wszystkie elementy można myć w zmywarce. Kubki nadają się również do poddawania wyparzaniu.

Rekomendowana cena kubków SCF796/01 i SCF796/02 o pojemności 200 ml oraz kubków SCF798/01 i SCF798/02 o pojemności 300ml wynosi 49zł.

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza