Trwa ładowanie...

Bezpłatnie i bez kolejek

Avatar placeholder
25.04.2019 13:28
Bezpłatnie i bez kolejek
Bezpłatnie i bez kolejek (123rf)

Każdy pacjent marzy o darmowym dostępie do lekarzy i specjalistów. Niemożliwe? Dzięki aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl każdy użytkownik może zadać pytanie lekarzowi – za darmo, bez stresu i bez kolejek!

spis treści

1. Zatroszcz się o zdrowie swojego malucha

Aplikacja mobilna abcZdrowie
Aplikacja mobilna abcZdrowie [2 zdjęcia]

Teraz jest już dostępna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl. Otwiera ona wiele nowych możliwości.

zobacz galerię

Zdrowie dziecka to dla każdego rodzica świętość. W pierwszych miesiącach i latach życia malucha warto na to zwrócić szczególną uwagę. Co prawda wiele mam podchodzi do tego z przesadną troską, ale ostrożności nigdy za dużo. We wszystkim jednak należy zachować zdrowy rozsądek i odpowiednio selekcjonować zdobywaną wiedzę. W internecie można znaleźć wiele porad dotyczących pielęgnacji, sposobów na zwiększenie odporności oraz leczenia chorób. Nie wszystkie z nich są rzetelne i wiarygodne, a samodzielna ocena tego, której informacji można zaufać, może być skomplikowana lub nawet nierealna. Aby mieć pewność, że nasze problemy związane ze zdrowiem naszych pociech zostaną rozwiązane, warto zasięgnąć pomocy specjalisty. Ułatwić to może nowoczesna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl, która umożliwia bezpłatne zadawanie pytań lekarzom z różnych dziedzin medycyny.

Zobacz film: "HydePark: W co grają nasze dzieci?"

Dzięki temu, że usługa jest bezpłatna, każdy może pozwolić sobie na nawiązanie kontaktu ze specjalistą, którego pomocy aktualnie potrzebuje. Mając małe dzieci, najczęściej zwracamy się z pytaniem do pediatrów, ale również do laryngologów, psychologów lub lekarzy medycyny rodzinnej. Specjaliści nie tylko z tych dziedzin medycyny zupełnie za darmo odpowiedzą na każde pytanie, niekoniecznie związane ze zdrowiem dziecka. Poprzez aplikację można zapytać praktycznie o wszystko, co dotyczy zdrowia, leczenia chorób lub interpretacji wyników. Usługa jest bezpłatna, ponieważ skierowana jest do każdego pacjenta, który ma problemy zdrowotne. Mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia oraz posługujące się urządzeniami mobilnymi, np. smartfonami lub tabletami. Aplikacja działa dla systemów Android oraz iOS i można ją pobrać z App Store oraz Google Play.

2. Pytania i odpowiedzi bez żadnych opłat

Choć dla wielu osób bezpłatny dostęp do lekarzy i specjalistów wydaje się niemożliwy, aplikacja mobilna abcZdrowie.pl pozwala na zadawanie pytań nieodpłatnie, na każdym jej etapie. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów, ponieważ otrzymywanie odpowiedzi również jest darmowe. Jak to działa? Wystarczy uruchomić aplikację i kliknąć w ikonkę służącą do zadawania pytań, a następnie opisać swój problem. Może on być szczegółowo opisany lub ujęty jedynie w kilku słowach – użytkownik nie ma narzuconego sposobu formułowania swoich zapytań. Później trafiają one do odpowiednich specjalistów, którzy w przeciągu około 10 godzin udzielają odpowiedzi.

Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla pacjentów, którzy w szybki i prosty sposób, chcą rozwiązać swoje problemy zdrowotne. Jest to również doskonałe narzędzie dla lekarzy i specjalistów, którzy bez żadnych opłat mogą wypromować swoje nazwisko. Poprzez udzielanie odpowiedzi kształtują swój pozytywny wizerunek w internecie oraz budują zaufanie wśród pacjentów. Często jest to dużo skuteczniejsze, niż kampania reklamowe, za które trzeba niekiedy płacić grube pieniądze.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.

Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze