Trwa ładowanie...

Autystyczny 9-latek zaśpiewał piosenkę. Justin z Irlandii ma prawdziwy talent

 Dorota Mielcarek
23.09.2019 08:16
9-letni Justin ma autyzm
9-letni Justin ma autyzm (Twitter)

Wielu z nas chce odkryć swój talent-jedni śpiewają, inni grają na instrumentach. 9-letni autystyczny Justin udowadnia, że każdy z nas ma jakiś talent, trzeba go tylko odkryć. Chłopiec zaśpiewał, miliony oniemiały.

1. Talent autystycznego chłopca

Justin ma 9 lat i zdiagnozowany autyzm. W związku ze swoją chorobą ma problemy z komunikacją i budowaniem relacji z drugim człowiekiem, co nie oznacza, że nie jest wrażliwy. Chłopiec często śpiewa, co postanowili nagrać jego najbliżsi.

Mama chłopca nagrała film tak, aby chłopiec tego nie widział, bo jak sama przyznała, Justin nie lubi, gdy jest w centrum zainteresowania. Młody Irlandczyk jest wrażliwy na wszystkie dźwięki, które go otaczają. W jego domu zwykle nie słucha się muzyki, ponieważ dźwięki irytują chłopca. Wyjątkiem jest słynne "Hallelujah", które zaśpiewał Justin.

Wujek chłopca upublicznił nagranie na Twitterze. Napisał: "Mój siostrzeniec ma tylko 9 lat i z powodu autyzmu nie słucha zbyt dużo muzyki. Jednakże, kiedy coś mu się spodoba, wtedy wychodzi z niego artysta. Jestem przekonany, że kiedyś zostanie wielką gwiazdą".

Zobacz film: "Terapia dziecka autystycznego"

Ludzie z całego świata zaczęli gratulować chłopcu talentu. Ciężko się temu dziwić, gdy słuchamy jego aranżacji, mamy dreszcze. Internauci piszą:

"Brawo! Ile emocji… dawno nie słyszałem niczego piękniejszego",

"To jeszcze dziecko, a ma ogromny talent".

Wujek dziękuje wszystkim za wsparcie i pozytywny odzew. Nie spodziewał się tylu pozytywnych słów. Chłopcem zainteresowały się media na całym świecie.

Brawo Mały! Trzymamy kciuki!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze