Trwa ładowanie...

Aplikacja Happy Baby

Avatar placeholder
23.04.2019 10:27

Ciąża i narodziny dziecka to najpiękniejszy okres w życiu każdego rodzica. Wiąże się z nim wiele radości, ale też pytań, wątpliwości i obowiązków. By pomóc rodzicom w tym wymagającym dla nich okresie, powstała nasza aplikacja. Jest ona mobilnym dziennikiem, pełnym porad i praktycznych narzędzi, które towarzyszą rodzicom od pierwszego dnia ciąży aż do drugiego roku życia dziecka. Masz do wyboru tryb CIĄŻA lub DZIECKO, dzięki którym poznasz szeroki wachlarz możliwości naszej aplikacji.

spis treści

1. Tryb CIĄŻA

Zobacz film: "Codzienna pielęgnacja zdrowej skóry niemowląt i małych dzieci"

Wybierając tryb CIĄŻA, dostaniesz wiele praktycznych narzędzi wspomagających Ciebie w tych ważnych chwilach. Będą to m.in. informacje o cotygdniowym stopniu zaawansowania ciąży, przybliżona liczba dni, które pozostały do porodu, czy komunikaty przypominające o wizycie lekarskiej.

Aplikacja zaprezentuje na osi czasu ważne daty i kamienie milowe dla rozwoju ciąży, pomoże stworzyć niezbędną dla każdego rodzica listę niezbędnych rzeczy na przyjęcie nowego członka rodziny, przypomni o zbliżających się wizytach lekarskich.

Aplikacja w niebanalny sposób powie Ci wszystko o rozwoju płodu w poszczególnych tygodniach i pozwoli na obejrzenie modeli 3D płodu w różnych fazach rozwoju. Zabawnie ale wymownie zobrazuje wielkość płodu w kolejnych tygodniach, zestawiając go z wielkością dobrze znanych warzyw i owoców.

2. Zalety korzystania z aplikacji

  • Regularny dostęp do zmian np. twojej wagi czy wielkość płodu pozwoli na dogodną obserwacje Twojego stanu zdrowia i faz rozwoju ciąży.
  • Nigdy nie zapomnisz o ważnych datach, wizytach lekarskich, czy zakupach.
  • Każdego dnia możesz liczyć na garść praktycznych porad i informacji o ciąży.

    3. Tryb DZIECKO

Wybierając opcję DZIECKO, dostaniesz dostęp do wielu narzędzi monitorujących rozwój Twojego dziecka, m.in. częstotliwości karmień, załatwionych potrzeb czy długości snu. Możesz liczyć również na codzienną garść praktycznych porad i wskazówek.

Aplikacja zaprezentuje na osi czasu poszczególne etapy rozwoju dziecka, dostarczy garść przydatnych informacji oraz porad, dotyczących rozwoju Twojego malucha. Umożliwi kontrolę nad tym, którą piersią i jak długo było karmione dziecko a także pomoże w dokładniejszym pomiarze długości snu maluszka. Aplikacja pozwoli na lepszą ocenę częstotliwości fizjologicznych dziecka, a także przypomni i pozwoli łatwiej zaplanować ważne wizyty lekarskie czy szczepienia.

4. Zalety korzystania z aplikacji

  • Wiedza - nie zastąpi lekarza, ale w pigułce otrzymasz wiele praktycznych wskazówek dotyczących rozwoju Twojego malucha.
  • Narzędzie do monitoringu - pozwoli Ci na skuteczną kontrolę podstawowych czynności życiowych dziecka.
  • Planery wizyt lekarskich, szczepień czy listy zakupów pomogą Ci w skutecznym zarządzaniu czasem i pamiętaniu o ważnych wydarzeniach.
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze