Trwa ładowanie...

Amerykanka Hannah Aylward poślubiła niepełnosprawnego mężczyznę. Internauci: "zrobiła to dla pieniędzy"

Na początku września Hannah Aylward poślubiła Shane'a Burcawa, który ma rdzeniowy zanik mięśni. Internauci nie wierzą w bezinteresowną miłość dziewczyny. Oskarżają ją o poślubienie mężczyzny za pieniądze, a z miłości.

Zobacz film: "W jej głowie rozwijał się guz mózgu"

1. Kobieta oskarżana o interesowność

Hannah Aylward poślubiła niepełnosprawnego Shane'a Burcawa podczas ceremonii w ich ogrodzie w Minneapolis w USA na początku tego miesiąca. Po udostępnieniu zdjęć z tego wielkiego dnia panna młoda została oskarżona o fałszywe oświadczenia ślubne.

Dziewczyna jest na Instagramie obserwowana przez 263 tys. osób. Nic dziwnego, że chciała podzielić się z nimi fotografiami ze swojego ślubu. Hannah spotkała się jednak z krytyką. Internetowi hejterzy oskarżyli ją o poślubienie Shane'a, który ma rdzeniowy zanik mięśni, dla pieniędzy. Pisali, że ślub to "jakiś żart", a zdjęcia "musiały być przerobione w Photoshopie".

Wyświetl ten post na Instagramie.

If the past two years of having a YouTube channel have taught me anything, it’s that you’re never going to be able to educate everyone. No matter what you do, some people will just never come around. Worrying about these people’s opinions is a waste of time, and as time has gone on, it’s become so much easier to genuinely have no internal reaction to comments like these. A few years ago, reading words like these was painful. For a while, I held onto the idea that once Shane and I were married, all the people doubting our relationship would realize it was real. Now, of course, I’m not that naive. Although it’s taken time, I’m able to completely dismiss people like this. Shane and I continue to make content and share our story with the hopes of showing as many people as we can that disabled people are worthy partners. Comments like these only encourage us to continue! We’re so grateful for all of the people that our story has managed to reach in a positive way.

Post udostępniony przez Hannah Burcaw (@hannahayl)

Jeden z komentarzy brzmiał: "Mówię to bez żadnych skrupułów. Jestem prawie pewien, że ta kobieta wyszła za niego z powodu jego pieniędzy, a nie z miłości”.

Inny zaś: "Niektóre z was, kobiety, zrobią wszystko dla pieniędzy, nawet jeśli oznacza to stawianie czoła i udawanie tylko po to, żeby dostać to, czego chcecie. Nie ma prawdziwej miłości".

Internauci oskarżyli Hannah, że wyszła za niepełnosprawnego dla pieniędzy
Internauci oskarżyli Hannah, że wyszła za niepełnosprawnego dla pieniędzy (Instagram)

2. Hannah zapewnia o szczerości uczuć

W odpowiedzi na nieprzyjemne komentarze Hannah powiedziała:

"Bez względu na to, co zrobisz, niektórzy ludzie po prostu nigdy nie zmienią zdania. Martwienie się opiniami tych ludzi jest stratą czasu, a wraz z jego upływem o wiele łatwiej jest nie reagować na takie komentarze" - wyjaśniła.

"Kilka lat temu czytanie takich słów było bolesne. Przez chwilę myślałam, że kiedy Shane i ja wzięliśmy ślub, wszyscy ludzie wątpiący w nasz związek zdali sobie sprawę, że moje uczucia są prawdziwe. Teraz, oczywiście, nie jestem już tak naiwna. Chociaż zajęło mi to trochę czasu, jestem w stanie całkowicie odciąć się od takich ludzi" - dodała.

"Shane i ja chcemy pokazać jak największej liczbie osób, że osoby niepełnosprawne są godnymi partnerami" - podsumowała Hannah.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Shane and I get a lot of questions from people asking our opinion on various words that are used to refer to disabled people. Two of the most common ones we get asked about are “special needs” and “differently abled.” Like many other disability activists, we see these words as trying to make disability more palatable. They skirt around the word, framing it more “positively,” as if the word “disability” is a bad one.⁣ ⁣ Our society never fails to frame disability negatively, and it translates into the words we use. The term “wheelchair bound” is a great example of how society has taken a great device that allows millions of people to move around, and turned it into a bad thing by attaching the word “bound” to it. There are countless more phrases and words like this one, so Shane and I just posted a video trying to address some of them! If you’ve ever wondered what the origin of the word “handicap” is, or whether or not Shane thinks he has “overcome” his disability, this video is for you! The link is in my bio.

Post udostępniony przez Hannah Burcaw (@hannahayl)

Jej komentarze spotkały się także z pozytywnym odbiorem innych internautów, którzy pogratulowali parze małżeństwa.

"Wy dwoje jesteście definicją miłości i jeśli ci ludzie tego nie widzą, to nie wiedzą, czym jest miłość"- napisał jeden z nich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.