Trwa ładowanie...

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

 Dorota Mielcarek
24.07.2019 14:11
Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą
Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą (ONS)

Agnieszka Stankiewicz, znana z serialu "Przyjaciółki" urodziła drugie dziecko. Aktorka zdradziła płeć i imię dziecka. Gwiazda nie chciała przeżywać ciąży w blasku fleszy i nie dołączyła do grupy instamatek.

1. Rodzina Agnieszki Stankiewicz

Agnieszka Stankiewicz jest osobą, która ceni sobie prywatność. Nie brylowa na czerwonych dywanach podczas ciąży, a informacją o swoim stanie podzieliła się z gronem swoich followersów na Instagramie. Na jej mediach społecznościowych próżno szukać idealnych zdjęć perfekcyjnej mamy. Jak sama twierdzi, nie chciała dołączyć do grona modnych instamatek.

Aktorka postanowiła cieszyć się ciążą na swoich warunkach i nie wykorzystywać tego faktu do zarabiania pieniędzy. Agnieszce i jej mężowi, Mikołajowi kilka dni temu urodziła się druga córka, której para dała na imię Maria.

Stankiewicz podzieliła się zdjęciem z maluszkiem o bujnych ciemnych włosach z podpisem "Od kilku dni Marysia jest już z nami!". Jej starsza córka - Zosia - optymistycznie zareagowała na młodszą siostrę.

Zobacz film: "Kontrowersyjny trend na porodówkach"

Stankiewicz-Gauer odbiera teraz gratulacje od fanów i sławnych koleżanek z planu serialu, Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej. Maja Bohosiewicz wyraża emocje emotikonkami i krótkim "boziuniu". Z dzieckiem, za pomocą mediów społecznościowych, przywitały się też Katarzyna Zielińska, Angnieszka Hyży i Olga Frycz. Zdjęcie polubiło ponad 74 tys. osób.

2. Instamatki

Perfekcyjne mamy, które chcą przeżywać ciążę w licznym gronie innych, wić idealne gniazdko i szykować idealne wyprawki dla noworodka stworzyły specjalny hashtag. Śledząc go, można obserwować ciekawe stylizacje przyszłych mam, codzienną aktywność dzieci. Kryje się pod nim także skarbnica wiedzy – mamy dzielą się swoimi doświadczeniami, planami i pomysłami na kreatywną i rozwijającą zabawę dla dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze