Trwa ładowanie...

Adoptowany chłopak dostał list. Szybko odnalazł swoją biologiczną matkę

 Kamil S. Sikora
12.11.2022 17:19
Oddała dziecko do adopcji
Oddała dziecko do adopcji (Facebook)

Benjamin Hulleberg został adoptowany, gdy był jeszcze niemowlakiem. Dziś ma już 20 lat i niedawno poznał swoją biologiczną matkę. Nigdy nie przypuszczał, że kobieta może pracować w tym samym miejscu co on.

Pokazała synowi zdjęcia
Pokazała synowi zdjęcia (FB)

1. 15-letnia matka oddała syna do adopcji

Była 15-latką, gdy zaszła w ciążę i urodziła dziecko. Niestety, nie miała ani warunków, ani środków, czy nawet wsparcia ze strony bliskich, żeby zapewnić swojemu synkowi bezpieczną przyszłość. Musiała podjąć trudną decyzję, ale myślała przede wszystkim o dobru swojego dziecka, więc zdecydowała się na oddanie chłopca do adopcji.

2. Mężczyzna poznał swoją biologiczną matkę

Tak niemowlę trafiło do nowej rodziny, która zapewniła mu życie pełne miłości i bezpieczeństwa. Wybrano wówczas małżeństwo - Angelę i Briana Hullenbergów. Jego adopcyjni rodzice nie chcieli ukrywać przed nim prawdy i już gdy był małym chłopcem dowiedział się, że został adoptowany. Benjamin Hulleberg podkreślił w wywiadzie dla Good Morning America, że jest im za to bardzo wdzięczny.

Gdy skończył 20 lat, otrzymał list z urodzinowymi życzeniami od nieznajomego nadawcy. Był wówczas w pracy, i jak sam opowiada - przeczucie podpowiadało mu, że to może być kobieta, która go urodziła.

Benjamin postanowił sprawdzić w mediach społecznościowych, czy to możliwe, że list napisała mu jego biologiczna matka. Wtedy przeżył prawdziwy szok. Zobaczył na zdjęciu kobietę, którą widział już wcześniej. Okazało się, że nadawcą urodzinowych życzeń była Holly Shearer, która pracowała w tym samym szpitalu, w którym Benjamin odbywał praktyki.

Matka i syn
Matka i syn (FB)

20-latek zaprosił Holly na obiad, gdzie szczerze porozmawiali. Przeczucie go nie myliło - jadł obiad ze swoją biologiczną matką, która wyjasnila mu powody adopcji. Powiedziala również, że zdecydowała się podpisać na kartce, ponieważ wiedziała, że jego rodzice nie ukrywają przed nim prawdy. Od tej chwili są w stałym kontakcie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze