Trwa ładowanie...

Ada Fijał rozkręca bal u Pszczółki Mai

Informacja prasowa
(Materiał Partnera)

„Pszczółka Maja: Mały wielki skarb” to najbardziej porywająca i najzabawniejsza część przygód słynnej pszczółki i jej skrzydlatej ekipy. Film do kin trafi już 11 listopada. Dawno żadnej bajce nie towarzyszył tak przebojowy i porywający do tańca utwór jak „Pszczółka Maja – Bal u Mai” śpiewany przez Adę Fijał.

Zobacz film: "Teledysk do zobaczenia tutaj"

Już jutro do kin trafi kolejna część przygód ukochanej przez dzieci pszczółki – „Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”. Mimo że wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wy¬ruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz ty¬pów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem, z którego wykluje się mała sympatyczna, ale nieco nieogarnięta mrówka. Od tego czy Mai i Guciowi uda się uratować małą księżniczkę mrówek zależą losy całej łąki.

(Materiał Partnera)

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Fajlhauer, Mateusza Banasiuka, Adę Fijał, Jacka Bończyka, Piotra Bajtlika, Tomasza Bednarka i Przemysława Bluszcza.

Ada Fijał nie tylko użyczyła swojego głosu Rambie, ale również zaśpiewała piosenkę „Pszczółka Maja – Bal u Mai” promującą film. Tekst do niej napisał Bartosz Zimiński, a za kompozycją stoją: Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Damian Skoczyk, czyli współtwórcy największych przebojów Michała Szczygła, Viki Gabor, Lanberry czy Marty Gałuszewskiej. Twórcy mają nadzieję, że utwór wpadnie w ucho nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom, wywołując uśmiech na ich twarzach i przekazując dużo pozytywnej energii.

Dziś na parkiet się wyrywa każda noga, a niektórzy z nas nóg mają dziki tłum. Mam nadzieję, że wytrzyma to podłoga. (…) Chwytamy się za dłonie leciutko, nie jak słonie. Biegniemy dookoła: żuk, osa, no i pszczoła – śpiewa Ada Fijał, zachęcając wszystkich do wspólnego tańca z Pszczółką Mają.

W teledysku, który dostępny jest na kanale miniVevo, poza Adą Fijał, wystąpiły dziewczynki z Warsztatowej Akademii Musicalowej, która jest partnerem wideoklipu.

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza