Przejdź na WP

13-letnia Julia Rekiel odnaleziona w Zakopanem

Przed weekendem informowaliśmy, że w drodze do szkoły zaginęła mieszkanka województwa lubelskiego, Julia Rekiel. Na szczęście policja szybko odnalazła nastolatkę kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania. Okazało się, że bez powiadomienia członków rodziny pojechała do Zakopanego.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

1. Okoliczności zaginięcia

Zgodnie z tym, co przekazali funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Niemcach rodzice Julii, 13-latka zaginęła w czwartek, 22 czerwca 2017 roku, w drodze do szkoły. Mama podwiozła ją rano na przystanek autobusowy w miejscowości Nasutów, z którego miała odjechać w kierunku placówki edukacyjnej w podlubelskich Niemcach. Jednak tego dnia nie pojawiła się na lekcjach.

Julia została odnaleziona w Zakopanem
Julia została odnaleziona w Zakopanem (Materiały policji)

2. Nastolatka odnaleziona

Policjantom dość szybko udało się ustalić, gdzie przebywa zaginiona nastolatka. Okazało się, że Julia pojechała do Zakopanego, gdzie została odnaleziona na Krupówkach.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Funkcjonariusze ustalili, że wyruszyła na południe Polski, żeby spotkać się z poznanym przez internet kolegą. Nastolatka jest już w domu. Z Zakopanego odebrał ją ojciec.

Przeczytaj koniecznie

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.