Trwa ładowanie...

Tarsylia– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby

Tarsylia– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby
Tarsylia– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby

1. Imieniny

Tarsylia imieniny obchodzi 24 grudnia.

2. Tarsylia - zdrobnienia

Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Tarsylka, Tarsylcia, Tarsunia, Tarsusia, Tarsia, Tara,Tarka, Sylia, Sylka, Sylcia, Sylunia.

3. Tarsylia - pochodzenie i znaczenie

Imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, oznaczające "kobietę pochodzącą z Tarsu". Inna wersja imienia to Tarsylla.

4. Tarsylia - znane osoby o tym imieniu

  • Tarsylia - święta, była ciotką papieża Grzegorza Wielkiego.

5. Tarsylia - numerologia

Zobacz film: "Oddychaj czysto - webcast z dr hab. n. med. Wojciechem Feleszko"

Liczba imienia Tarsylia wynosi 6.

5.1. Główne cechy charakteru

Numerologiczna Szóstka posiada wielką umiejętność budowania głębokich relacji z otoczeniem. Typowa Szóstka to urodzony dyplomata i negocjator, szczególnie ceniona jest jej zdolność współdziałania z innymi. Widoczne jest również oddanie rodzinie i bliskim. Szóstka stworzona została przede wszystkim do życia rodzinnego. Osoba nosząca imię odpowiadające numerologicznej 6 jest realistą i romantykiem w jednym. Optymizm i pogoda ducha nigdy nie opuszczają Szóstek. Liczba imienia 6 niesie z sobą szlachetność i bezinteresowne oddanie sprawie.

5.2. Zawody

Wykorzystujące zdobyte doświadczenie życiowe. Szóstka doskonale realizuje się w firmach rodzinnych oraz w zawodach, gdzie konieczny jest kontakt z ludźmi.

5.3. Żywioły

Natura numerologicznej Szóstki odpowiada sile połączonych żywiołów wody i powietrza. To połączenie dwóch odmiennych emanacji. Woda dzięki powietrzu zachowuje swą świeżość. Powietrze lekkie i ulotne nasycone wodą daje ożywczą bryzę. Podgrzana woda przechodzi w stan lotny i unosi się w powietrzu. Otrzymując inny stan skupienia zwiększa elastyczność.

5.4. Planety

Planetarnie łączy się Szóstka z wpływem Księżyca i Jowisza. Księżyc silnie podkreśla sferę uczuć i wrażliwości. Jowisz wprowadza łagodność i wyrozumiałość. Wspólnie Księżyc i Jowisz tworzą niezwykle korzystne połączenie, które przynosi w życiu szczęście.

5.5. Pory roku

Lato i zima.

5.6. Miesiące

Czerwiec, listopad.

5.7. Dni pomyślne

Poniedziałek i czwartek.

5.8. Daty szczęśliwe

Daty szczęśliwe dla liczby imienia 6: to te, które po redukcji numerologicznej dadzą 2 lub 6. Jak przeprowadzić redukcję numerologiczną? Przykładowe wykonania redukcji kilku liczb. Liczba 19. 1+9=10. 1+0=1. Kolejny przykład dotyczy liczby 11. 1+1=2. Następny przykład dla redukcji liczby 23. 2+3=5 itp.

5.9. Metale

Srebro, miedź.

5.10. Kamienie

Kamień księżycowy, malachit.

5.11. Kolory

Szaroniebieski i srebrny.

5.12. Amulety roślinne

Czartwa pospolita, tarnina, powój polny.

5.13. Drzewa

Figowiec, wiąz.

5.14. Zwierzęcy przewodnicy

Pies, konik morski, danie.

5.15. Runy ochronne

Berkanan, odala.

5.16. Zapachy

Subtelne i egzotyczne, np.: lotos, jaśmin, eukaliptus.

5.17. Miejsca istotne

Zabytki, dom rodzinny, ziemia ojczysta, przedszkola i szkoły, stołówki, archiwa.

5.18. Pomyślny kierunek

Północ.

5.19. Życie rodzinne

Szóstka to wibracja, która jak żadna inna liczba posiada doskonałe predyspozycje do założenia rodziny. Numerologiczna szóstka bez rodziny więdnie. Rodzina jest motorem jej działania i rezerwuarem sił.

5.20. Rozwój

Istotny okres dla Szóstki wypada pomiędzy 30. i 45. rokiem życia.

5.21. Dopasowanie imion

Imię Tarsylia współgra z innymi imionami, których liczba wynosi 2 lub 5. Spokojna, nieco powtarzalna i solidna Dwójka da oparcie szukającej ciepła rodzinnego Szóstce. Piątka z doskonałym wyczuciem niuansów doceni wartość Szóstki.

5.22. Znak zodiaku

Imię Tarsylia jest idealne dla urodzonych w znaku Byka, Raka i Skorpiona. Znaki te obdarzają cechami takimi jak umiłowanie spokoju, podkreślenie silnych związków z bliskimi i z rodziną. Ponadto współgrają z dobrze rozwinięta zmysłowością, wrażliwością i intuicją imienia Tarsylia.

6. Tarsylia - dziecko

Osoby noszące imię Tarsylia w dzieciństwie mogą być nieprzeniknioną tajemnicą dla otoczenia. Spojrzenie na świat jest w pewnym sensie mistyczne. Jako dzieci osoby o imieniu Tarsylia mają gołębie serce i łatwo je zranić. Otaczają opieką każdą żywą istotę. Uwidacznia się wielka wrażliwość i empatia. W młodości występują silne inklinacje twórcze. W pierwszych latach życia niebo sprzyja osobom noszącym to imię, a dobry los pomaga w trudnych sytuacjach.

W jaki sposób wybrać imię dla dziecka? Sprawdź te materiały:

7. Tarsylia - schyłek życia i starość

Ostatnie lata osoby o imieniu Tarsylia spędzą w zaskakujący dla innych sposób. Ujawniają się ukryte zdolności. Niesamowita wrażliwość i empatia skłaniają do poszukiwań duchowych. Tarsylia buduje z powodzeniem poczucie własnej wartości. Dobra materialne nie odgrywają tu istotnej roli.

Poznaj znaczenie podobnych imion:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze