Przejdź na WP

Recenzja zestawu LEGO® Friends® "Dom przyjaźni"

Wraz z przyjaciółmi można przeżywać niesamowite przygody i wcale nie trzeba szukać daleko. Stara remiza strażacka to świetne miejsce na zabawę. Wystarczy nieco chęci i wyobraźni. Przyjaciółki z Heartlake City doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego wspólnie spędzają czas w "Domu przyjaźni".

1. Zestaw „Dom przyjaźni” LEGO® Friends®

W serii LEGO® Friends® znajdujemy mnóstwo charakterystycznych budynków i miejsc związanych z Heartlake City, pięcioma przyjaciółkami: Olivią, Emmą, Mią, Andreą i Stephanie oraz ich znajomymi. Tym razem budujemy "Dom przyjaźni", który powstał w starej remizie strażackiej.

Mamy tu kilka kondygnacji, na których znajdują się m.in. kuchnia, salon, sypialnia, taras, grill, wieża obserwacyjna, jacuzzi, garaż. Na zewnątrz z kolei jest huśtawka oraz rower z przyczepką i narzędziami. Dzięki strażackiej przeszłości w domu znajdziemy również wyciąg, zjeżdżalnię czy też alarm.

W skład zestawu wchodzą figurki zwierząt (chomik, królik i piesek) i oczywiście trzy minilaleczki (Andrea, Emma i Olivia). Nie brakuje też drobnych elementów i sprzętów, które jak zawsze sprawiają że zestawy LEGO® są tak wyjątkowe. W domu znajdziemy kubeczek z napisem "I love HLC", hot dogi, lodóweczkę, kiełbaskę na grillu, telewizor, teleskop czy skrzynkę na listy. Chomik biega w kołowrotku, a piesek ma własną miskę i kość.

2. Zabawa dla każdej dziewczynki

Wystarczy spędzić trochę czasu z przyjaciółkami z Heartlake City, by razem zacząć planowanie różnych aktywności i doskonale się bawić. Gdy jednak już się trochę zmęczysz, możesz położyć się w swoim łóżeczku w sypialni i obejrzeć telewizję. Masz ochotę posłuchać muzyki? Nie ma problemu! Możesz nawet zagrać na gitarze i zaśpiewać do mikrofonu. W kuchni czeka pizza oraz herbata. W starej remizie strażackiej zawsze znajdzie się coś ciekawego do robienia.

Zestaw "Dom przyjaźni" pozwala na wiele godzin zabawy rozwijającej wyobraźnię. Już układanie klocków daje możliwość ćwiczenia zdolności manualnych i dostrzegania ciągów przyczynowo-skutkowych. Wspomaga również umiejętność przechodzenia od szczegółu do ogółu, dzięki składaniu drobnych elementów w jedną większą całość.

Zabawa klockami LEGO® to niezwykłe przeżycie nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Wspólne spędzanie czasu sprawia, że dorośli lepiej rozumieją swoje pociechy, wracają do wspomnień ze swojego dzieciństwa i łatwiej dostrzegają zalety i umiejętności dzieci.

Taka zabawa daje nieskończenie wiele możliwości, których nie warto tracić. Zestaw "Dom przyjaźni" to fantastyczny pomysł na prezent.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.