Trwa ładowanie...

Faina– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby

Faina– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby
Faina– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby

1. Imieniny

Faina imieniny obchodzi 18 majaZdrobnienia imienia Faina.

2. Faina - zdrobnienia

Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Fainka, Fainusia, Fainunia, Fainuńka, Fainiśka, Faineczka, Ina, Inka, Inusia, Ineczka, Inunia.

3. Faina - pochodzenie i znaczenie

Jest to germańskie imię żeńskie. Składa się z elementów Ermen; od słowa ermana, oznaczającego "wielki, wszechogarniający;. Było to imię półboga germańskiego. A także trut, od słowa thrdi (;moc, siła;) pomieszanego z drda (;ukochany, miły;). Ciekawostka Inna formą imienia jest Irmentruda.

4. Faina - numerologia

Liczba imienia Faina wynosi 22.

4.1. Główne cechy charakteru

Zobacz film: "Jak wygląda urlop rodzicielski w Polsce?"

Liczba imienia 22 zaliczana jest do grupy liczb mistrzowskich. Numerologiczna Dwudziestka dwójka ma w sobie coś z myślenia pozytywistycznego: zdobywając wysokie miejsce w hierarchii społecznej, może zdziałać wiele dobrego. Numerologiczna 22 związana jest z władzą i chętnie korzysta z jej przywilejów. Dwudziestka dwójka to piewca idei, niestrudzony orędownik jakiegoś przesłania, mistrz iluzji i sugestii. Numerologia tego imienia daje istotne zaangażowanie w zagadnienia społeczne. Wówczas wyraźnie widoczna jest ambicja Dwudziestki dwójki.

4.2. Zawody

Ujawniające talenty organizacyjne Dwudziestki dwójki. Sfera publiczna to naturalne środowisko dla rozwijania kariery zawodowej. Zawód wiążący się z podejmowaniem decyzji będzie odpowiedni dla tej mistrzowskiej wibracji np. polityk, szef fundacji, lub organizacji społecznej.

4.3. Żywioły

Natura numerologicznej Dwudziestki dwójki odpowiada sile połączonych żywiołów powietrza i ziemi. W tej wibracji numerologicznej spotyka się masywna i materialna natura ziemi z ruchliwym oraz delikatnym powietrzem. W tym przypadku powietrze z powodu swojej ruchliwości jest inspirujące dla stałej ziemi. Ziemia w zamian nasyca powietrze zmysłowym i oszałamiającym zapachem natury.

4.4. Planety

Planetarnie łączy się Dwudziestka dwójka z wpływem Saturna i Wenus. Saturn, to planeta odpowiedzialności. Narzuca poważne podejście do napotkanych spraw. Wenus przeciwnie, jest niezwykle pomocna w działaniu i przynosi szczęście. Ich połączenie pozwala Dwudziestce dwójce osiągnąć ambitne cele.

4.5. Pory roku

Jesień i zima.

4.6. Miesiące

Wrzesień, grudzień i styczeń.

4.7. Dni pomyślne

Piątek i sobota.

4.8. Daty szczęśliwe

Daty szczęśliwe dla liczby imienia 22 to te, które po redukcji numerologicznej dadzą 4 lub 2. Jak przeprowadzić redukcję numerologiczną? Przykładowe wykonania redukcji kilku liczb. Liczba 19. 1+9=10. 1+0=1. Kolejny przykład dotyczy liczby 11. 1+1=2. Następny przykład dla redukcji liczby 23. 2+3=5 itp.

4.9. Metale

Białe złoto, cynk, tytan.

4.10. Kamienie

Amazonit, agat mszysty, krzemień pasiasty.

4.11. Kolory

Ciemna zieleń, brąz, odcienie szarości.

4.12. Tonacja

Ton g.

4.13. Amulety roślinne

Pięciornik rozłogowy, bylica pospolita, róża.

4.14. Drzewa

świerk, jaśmin.

4.15. Zwierzęcy przewodnicy

Turkawka, niedźwiedź, surykatka.

4.16. Runy ochronne

Mannaz, wunjo.

4.17. Zapachy

Owoce, rezeda, modrzew.

4.18. Miejsca istotne

Nierówne powierzchnie, źródła rzek, budowle o nowoczesnej architekturze, mównice, ambony, lotniska, lofty.

4.19. Pomyślny kierunek

Południowy wschód.

4.20. Życie rodzinne

Dwudziestka dwójka pragnie w rodzinie odegrać istotną rolę. Pozycja przywódcy będzie dla tej wibracji niezwykle zadowalająca.

4.21. Rozwój

Ważny okres dla Dwudziestki dwójki to wiek od 3. do 5. lat oraz czas pomiędzy 15. i 21. rokiem życia.

4.22. Dopasowanie imion

Imię Faina współgra z innymi imionami, których liczba wynosi 4 lub 2. Czwórka jest w stanie i to z wielką korzyścią dla siebie oraz dla Dwudziestki dwójki realizować wspólnie obrane cele. Ich połączenie to przyspieszenie. Z Dwójką pojawia się możliwość złagodzenia i pozytywnego ukierunkowania Dwudziestki dwójki.

4.23. Znak zodiaku

Imię Faina jest idealne dla urodzonych w znaku Wagi, Wodnika i Koziorożca. Wymienione znaki łączy jedna wspólna cecha; przywiązanie istotnej roli do życia społecznego lub kariery zawodowej. To są cechy współgrające z Dwudziestką dwójką.

5. Faina - dziecko

Osoby noszące imię Faina w dzieciństwie cenią sobie dobrobyt i wygodę. Są uparte oraz zachowawcze. Chętnie otaczają się zgromadzonymi przedmiotami, które gwarantują wysoki poziom życia. W dzieciństwie i w młodości uwidacznia się silny kontakt z naturą i chęć przebywania na jej łonie. Wczesne lata życia przyniosą dobre relacje z otoczeniem.

W jaki sposób wybrać imię dla dziecka? Sprawdź te materiały:

6. Faina - schyłek życia i starość

Schyłek życia osoba o imieniu Faina ma szansę spędzić w luksusie. Umiejętność pomnażania i gromadzenia dóbr w młodości oraz w wieku dojrzałym stanowić będzie doskonałe zabezpieczenie na starość. Pod koniec życia pojawią się nowe przyjaźnie.

Poznaj znaczenie podobnych imion:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze