Trwa ładowanie...

Wrocsława– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby

Wrocsława– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby
Wrocsława– imię. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby

1. Imieniny

Wrocsława imieniny obchodzi 23 stycznia i 17 maja.

2. Wrocsława - zdrobnienia

Najpopularniejszymi zdrobnieniami są Wrocia, Wrocsławka, Wrocsławcia, Wrotka, Sława, Sławka, Sławcia, Sławinka, Sławinia, Sławeczka.

3. Wrocsława - pochodzenie i znaczenie

Jest to staropolskie imię żeńskie. Składa się z członu wroci- ("wrócić, wrócić się, przywrócić") i -sława ("sława"). Może zatem oznaczać "ta, która przywróci sławę". Ciekawostka: Inna forma tego imienia to Wrocława.

4. Wrocsława - numerologia

Liczba imienia Wrocsława wynosi 7.

4.1. Główne cechy charakteru

Zobacz film: "Aktywność fizyczna w ciąży"

Numerologiczna Siódemka jest romantyczna. Typowa dla liczby imienia 7 jest wiara w cuda, które Siódemce często się zdarzają. Osoby o numerologii 7 posiadają głęboki wgląd w świat wewnętrzny. Można odnieść wrażenie, że Siódemce jak żadnej innej wibracji dane jest przenikanie sfer subtelnych. Wyobraźnia, mistycyzm i wiara, kształtują znaczną część osobowości. Liczba imienia 7 daje osobę wrażliwą i delikatną o nadzwyczaj rozwiniętej intuicji.

4.2. Zawody

Wykorzystujące unikalną umiejętność wyrażenia archetypów i czerpania natchnienia z pokładów nieświadomości, np. misjonarz, poeta, artysta.

4.3. Żywioły

Natura numerologicznej Siódemki odpowiada sile połączonych żywiołów wody i ognia. Woda podgrzewana jest przez ogień, osiągając stan wrzenia. Woda symbolizuje intuicję i wrażliwość; cechy charakterystyczne dla tej wibracji. Woda potrafi też stłumić ogień odpowiedzialny za konkretne i szybkie działanie.

4.4. Planety

Numerologiczna Siódemka planetarnie łączy się z wpływem Neptuna i Jowisza. Te planety podkreślają silny wpływ sfery subtelnej na życie codzienne, a także zbliżają do siebie niebo oraz ziemię, tak by te sfery przenikały się wzajemnie.

4.5. Pory roku

Przedwiośnie, wiosna i koniec jesieni.

4.6. Miesiące

Marzec i grudzień.

4.7. Daty szczęśliwe

Daty szczęśliwe dla liczby imienia 7 To te, które po redukcji numerologicznej dadzą 3 lub 9. Jak przeprowadzić redukcję numerologiczną? Przykładowe wykonania redukcji kilku liczb. Liczba 19. 1+9=10. 1+0=1. Kolejny przykład dotyczy liczby 11. 1+1=2. Następny przykład dla redukcji liczby 23. 2+3=5 itp.

4.8. Metale

Cyna, oraz stopy metali.

4.9. Kamienie

Tygrysie oko, koral.

4.10. Kolory

Fioletowy, błękitny.

4.11. Tonacja

Ton c.

4.12. Amulety roślinne

Knieć błotna, bluszcz pospolity, wiechlina roczna.

4.13. Drzewa

Sosna, wierzba.

4.14. Zwierzęcy przewodnicy

Koń, waleń szary, albatros.

4.15. Runy ochronne

Algiz, eisaz.

4.16. Zapachy

Miłe i tajemnicze np.: limetka, konopie, kozłek lekarski.

4.17. Miejsca istotne

Tereny podmokłe, rafa koralowa. Brzegi mórz, rzek, jezior. Sanktuaria i świątynie oraz miejsca odosobnienia, np.: klasztory, szpitale, więzienia. Kina i opery.

4.18. Pomyślny kierunek

Północny zachód.

4.19. Życie rodzinne

Życie rodzinne może układać się ze zmiennym szczęściem. Czasem też codzienne obowiązki związane z utrzymaniem domu przerastają predyspozycje Siódemki.

4.20. Rozwój

Istotny okres dla Siódemki to czas powyżej 40 roku życia.

4.21. Dopasowanie imion

Imię Wrocsława współgra z innymi imionami, których liczba wynosi 3 lub 9. Roztropna Trójka jest w stanie dopełnić Siódemkę. Ich wzajemne połączenie pozwoli wzmocnić siłę przebicia Siódemki i jej pewność siebie. Dziewiątka podkreśli pozytywne cechy Siódemki.

4.22. Znak zodiaku

Imię Wrocsława jest idealne dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Strzelca i Ryb. Strzelec i Ryby są znakami, które ujawniają inklinacje duchowe. Potrafią pogodzić sferę ducha i sacrum. Bliźnięta z wrodzoną wszechstronnością również sprzyjają osobom o tym imieniu.

5. Wrocsława - dziecko

Osoby noszące imię Wrocsława w dzieciństwie i w młodości doskonale radzą sobie w sytuacjach, które wymagają koncentracji uwagi i zaangażowania sporych sił. W pierwszych latach życia osoby o tym imieniu są nie do zdarcia. Mając imię Wrocsława z łatwością inspiruje się innych do działania. Młodość to nie jest czas rozczulania się nad sobą, ale pora wytężonej pracy i zdobywania praktycznych umiejętności.

W jaki sposób wybrać imię dla dziecka? Sprawdź te materiały:

6. Wrocsława - schyłek życia i starość

Na starość imię Wrocsława przyniesie bogactwo i uznanie. Schyłek życia spędzany jest w dobrze urządzonym otoczeniu. Silne więzi uczuciowe i zbudowane wcześniej związki w tym okresie życia mogą procentować. Wrocsława posiada duże pokłady mądrości z której się umiejętnie korzysta.

Poznaj znaczenie podobnych imion:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze