Trwa ładowanie...

Podsumowanie akcji testowania emolientów Oillan Baby

 Alicja Barszcz
05.12.2017 16:12
Podsumowanie akcji testowania emolientów Oillan Baby
Podsumowanie akcji testowania emolientów Oillan Baby

Skóra dziecka jest niesłychanie wrażliwa. Jej właściwości ochronne w czasie narodzin nie są jeszcze do końca ukształtowane, dlatego bardzo łatwo ją uszkodzić poprzez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Niestety, nie wystarczy kupić produkty przeznaczone według etykiety dla najmłodszych, ale rodzice koniecznie powinni zwrócić uwagę również na ich skład. Znaczna ilość składników znajdujących się w kremach czy płynach do kąpieli może uczulać delikatną skórę maluszków. Jakie kosmetyki są więc odpowiednie?

spis treści

1. Sprawdź sam i zdecyduj

Specjalnie dla niemowląt, małych dzieci i ich rodziców przygotowaliśmy akcję testowania emolientów marki Oillan Baby: kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała oraz płynu do mycia i kąpieli. Dzięki temu nasi użytkownicy mogli sprawdzić, czy produkty Oillan Baby są odpowiednie dla maluszków, czy spełnią ich oczekiwania oraz korzystnie wpłyną na skórę dziecka. Testując kosmetyki, mają możliwość zdecydowania, czy w przyszłości będą z nich korzystać.

Ankietę rekrutacyjną wypełniło aż 2931 rodziców, spośród których zakwalifikowaliśmy do testu 100 zgłoszeń. Jak testerzy ocenili emolienty Oillan Baby? Zapraszamy do zapoznania się z infografiką podsumowującą test konsumencki:

Zobacz film: "Biały szum trzykrotnie skraca czas potrzebny niemowlęciu do zaśnięcia"

Infografika

2. Kilka dni a efekt ogromny

W czasie trwania akcji testowania rodzice zamieszczali swoje opinie o kremie do twarzy i ciała oraz o płynie do mycia i kąpieli w profilach danych produktów w katalogu rodzica parenting.pl. Ponadto uzupełnili ankietę opiniującą na temat kosmetyków Oillan Baby, z których mieli okazję skorzystać.

Okazało się, że aż w 98% rodzice zauważyli poprawę stanu skóry dziecka już po kilku dniach stosowania emolientów. Przed rozpoczęciem testowania maluszki często miały zaczerwienioną i podrażnioną. Mamy pisały: "Skórze mojego dziecka cały czas czegoś brakowało. Była szorstka, sucha, kolor jakoś zawsze mnie niepokoił." lub: „Do tej pory kąpiel kojarzyła się z suchą, swędzącą i podrażnioną skórą, pełną suchych skórek, nierównej struktury i świądu”.

3. Ocena emolientów Oillan Baby

Podsumowując testowanie kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała, 90% użytkowników ocenia go zdecydowanie pozytywnie. W większości rodzice będą polecać krem pielęgnacyjny Oillan Baby innym rodzicom, a także zastąpią nim dotychczas używane kosmetyki.

Rodzice zwracali uwagę na łatwe i wygodne dozowanie i rozprowadzanie się preparatu. Na ciele dziecka pozostaje delikatna i nietłusta warstwa ochronna. „Zniknęły zaczerwienienia, zniknęła wysypka, skóra nie jest już szorstka w dotyku, jest delikatna, nawilżona”. Prawie wszyscy (98%) uznali, że kosmetyk skutecznie nawilża i wygładza skórę. Okazało się więc, że „od czasu, gdy przystąpiliśmy do testów z Oillan, widzę zdecydowana poprawę. Stosujemy go ponad tydzień, więc nie oczekiwałam nie wiadomo czego. Jestem jednak mile zaskoczona. Skóra synka jakby pojaśniała, ma zdrowy odcień. Najważniejsze jednak jest to, że już nie jest tak przesuszona jak była.” Krem spełnił oczekiwania aż 95% testujących.

Równie wysoko testerzy ocenili płyn do mycia i kąpieli marki Oillan Baby. W 99% z nich uznali, że stan skóry ich dzieci poprawił się już po kilku dniach stosowania kosmetyku. Dzięki Oillan Baby „kąpiel stała się przyjemnością” dla wielu dzieci. Dodatkowo „skóra jest jędrniejsza, delikatna i gładka w dotyku.” W przypadku tego kosmetyku również rodzice zwrócili uwagę na łatwość dozowania oraz idealną konsystencję. W 91% rodzice zaznaczyli, że od teraz będą regularnie stosować płyn do mycia i kąpieli Oillan Baby. Prawie wszyscy będą też polecać produkt innym rodzicom. Płyn spełnił oczekiwanie 97% testujących.

4. Razem silniejsze!

Emolienty Oillan Baby używane łącznie przynoszą niesamowite efekty. „Myślę, że to dzięki połączeniu obu produktów skóra mojego dziecka została objęta niesamowitą, profesjonalną kuracją i teraz wygląda tak, jakby wcześniej nie cierpiała na żadne problem skórne.” - pisze jedna z testerek. Bardzo ważne jest to, że produkty uzupełniają się, dzięki czemu „pomagają w nawilżeniu skóry i już dziś wiem, że nie wyobrażam sobie bez niego kąpieli całej rodziny.”

A co jest dla nas najważniejsze? Radość dziecka, które w czasie kąpieli i po niej może cieszyć się gładką skórą, bez podrażnień, swędzenia i szorstkości. „Zabawa w wodzie i skóra po kąpieli nabrały teraz zupełnie innego znaczenia - widzę naprawdę szczery uśmiech, beztroskę i radość, co sprawia, że i ja jestem niesamowicie szczęśliwa.”

Test produktów Oillan Baby został przeprowadzony w na przełomie lutego i marca 2016 r. na grupie 100 osób.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze