Trwa ładowanie...

Dziecko Bliźniak

BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06. Urodzeni pod znakiem Bliźniąt są bardzo pracowici i towarzyscy oraz zdolne do przystosowania się w każdej sytuacji. Mimo pracowitości, Bliźnięta zaczynając coś, rzadko doprowadzają to do końca. Dzieci spod tego znaku bardzo chcą się zaprzyjaźniać ze wszystkimi i łatwo ulegają wpływom. Maluchy, które chcą zbierać otrzymywane od rodziców kieszonkowe, mimo najszczerszych chęci nie będą potrafiły odłożyć ani grosza. Wydadzą wszystko na błahostki.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Bliźniąt

Mają miłą powierzchowność i są bardzo uczuciowi. Cechuje ich chęć pomagania wszystkim – nie tylko ludziom ale i zwierzętom. Są bardzo bystrzy, roztropni, ale i przebiegli. Bardzo lubią poświęcać się nauce, nieustannie coś odkrywać. Chłopcy spod tego znaku to żywe srebra, szybko się nudzą - receptą na to jest wymyślanie skomplikowanych i kreatywnych zabaw.

Są bardzo ciekawskie i chcą od zaraz wszystko wiedzieć. Zachwycają gości bogactwem swojego języka oraz błyskotliwością. Dziewczynki Bliźnięta bardzo lubią główkować i wciąż szukają sobie zagadek do rozwiązania. Jeśli nie mają nad czym dumać, bardzo szybko się nudzą.

2. Bliźnięta w szkole i w zabawie

Bliźniętom bardzo trudno skupić się na jednej rzeczy. W szkole nie potrafią podporządkować się metodom nauki narzuconym przez program, przez nauczycieli. Ponieważ to znak, który potrzebuje nieustannych zmian, bliźnięta nie potrafią skoncentrować się na jednym przedmiocie. Cenią sobie różnorodność i ciągłe rozwijanie się pod wieloma kątami. Mimo braku skupienia, zawsze mają dużo do powiedzenia.

W zabawie zodiakalne bliźnięta nie potrafią być same. Zawsze potrzebują kompana do psot. Nie nadają się raczej do gier wymagających współzawodnictwa, ze względu na brak cierpliwości. Uwielbiają zabawy zręcznościowe, logiczne, wymagające myślenia. Byleby komunikować się z innymi.

Idealne imiona dla Bliźniąt:

  • Jacek, Przemysław, Robert, Sylwester;
  • Izabela, Krystyna, Maja, Weronika.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.