Przejdź na WP

Zaginęła 15-letnia Natalia. Prawdopodobnie uciekła z dilerem narkotyków

Natalia Karczmarczyk uciekła z ośrodka wychowawczego w Leśnicy. O pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 15-latki prosi jej matka. Kobieta przypuszcza, że córka może przebywać w towarzystwie dilera narkotyków, który miał ją nakłonić do ucieczki.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

Podobno w niedzielę, 20 sierpnia 2017 r., Natalia była widziana w Nowym Sączu. Jak się okazuje, to nie pierwsze zaginięcie z udziałem 15-latki, mieszkanki Limanowej w województwie małopolskim.

Trwają poszukiwania 15-letniej Natalii Kaczmarczyk
Trwają poszukiwania 15-letniej Natalii Kaczmarczyk (limanowa.in)

Nastolatka uciekała z placówki wychowawczej już kilkakrotnie. Ostatnie takie zdarzenie miało miejsce w maju bieżącego roku. Wtedy Natalia została odnaleziona po kilku dniach.

Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych?
Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych? [6 zdjęć]

W ciągu 20 lat w świecie technologii i gadżetów zmieniło się prawie wszystko. W latach 90. muzykę nagrywało...

zobacz galerię

1. Ktokolwiek widział…

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Limanowej. Osoby, które widziały zaginioną nastolatkę lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, są proszone o kontakt z funkcjonariuszami.

Zobacz także:

Informacje można przekazywać, dzwoniąc pod numer telefonu (18) 33 79 401 lub alarmowy 112.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.