Wybierz się z dzieckiem w podróż dookoła świata z nowymi zestawami LEGO® DUPLO®

Informacja prasowa

Na świecie żyje wiele różnorodnych zwierząt, które zachwycają kolorami, wielkością, inteligencją czy cechami charakteru. Dzieci, dzięki swemu chłonnemu umysłowi i nieograniczonej wyobraźni, mogą łatwo podróżować po całym świecie, spotykać zwierzątka i poznawać różne piękne krainy geograficzne. Z nowymi zestawami LEGO DUPLO łatwo przekraczać granice, poszerzać horyzonty i odkrywać świat!

Co to za zwierzę w biało-czarne paski? Jak nazywa się dziecko słonia? Jakie odgłosy wydaje małpa? Gdzie żyje tygrys? Jakie są różnice między zwierzętami mieszkającymi w dżungli, a tymi na Arktyce? Nowe zestawy LEGO DUPLO uczą przyrody, i, co najważniejsze, poziom wiedzy łatwo dostosować do wieku dziecka! Z maluchami można rozmawiać o tym, jakie odgłosy wydają poszczególne stworzenia albo ćwiczyć logiczne myślenie, łącząc w pary małe z ich rodzicami. Starsze dzieci będą zainteresowane tym, jakie są przyzwyczajenia różnych zwierząt, jak wygląda ich dzień i co jedzą.

Podróż dookoła świata

Dzieci w swoich snach i marzeniach podróżują każdego dnia na różne kontynenty, do egzotycznych krain, a nawet na odległe planety. Lecz co wiedzą o naturalnym środowisku, w którym żyją ich ulubione zwierzątka? Czy są w stanie odpowiedzieć na pytanie, gdzie hipopotam i nosorożec mają swoje domy? Z nowym zestawem LEGO DUPLO „Dookoła świata” mali odkrywcy mogą podróżować łodzią lub samolotem z miejsca na miejsce, po całej kuli ziemskiej! W zasięgu ich ręki jest Arktyka, sawanna, las bambusowy i 17 różnych zwierzątek, w tym wieloryb z otwieraną paszczą.

W sercu dżungli

Z LEGO DUPLO „Dżungla” zabawa jest naprawę gorąca. Chłopcy i dziewczynki mogą wykreować egzotyczne drzewa własnego pomysłu, które będą ich chronić przed tropikalnym słońcem lub zbudować most wiszący, by przejść na drugą stronę. Zestaw jest źródłem ciekawych i pełnych przygód historii o zwierzętach, które dzieci mogą opowiadać podczas twórczej i radosnej zabawy. A gdy podróż dobiegnie końca, mały eksplorer może polecieć małym samolotem z obracającym się śmigłem i zrobić kilka zdjęć z lotu ptaka.

Odkrywając mroźną Arktykę

Jeśli mały budowniczy lubi śnieg i zimę, z LEGO DUPLO „Arktyka” może ułożyć fantazyjne igloo z otwieranymi drzwiami i kuchenką go gotowania. Zestaw zawiera również sanie do psiego zaprzęgu, kajak i wędkę, a wieloryb, pies husky i miś polarny zainspirują dzieci do wymyślania i odgrywania ciekawych historii zza kręgu polarnego.

Słońce świeci nad sawanną

Kto chce poznać żyrafę, lwa i pelikana? Nawet, gdy podczas zabawy zestawem LEGO DUPLO „Sawanna”, te zwierzęta zostaną najlepszymi przyjaciółmi dzieci, one wiedzą, że lwy naprawdę nie są aż tak miłe... Maluchy mogą także wybrać się jeepem na safari, zbudować drzewo tak wysokie jak żyrafa i wspiąć się po nim, a potem nakarmić lwa specjalnie dekorowanym klockiem w kształcie mięsa.

Nowi przyjaciele

Mały tygrysek, żyrafka, miś polarny i żółwik to mini figurki, które dzieci znajdą w zestawie LEGO DUPLO „Zwierzątka” i dzięki którym będą mogły skompletować swój świat fauny.

Jak zainteresować maluchy światem zwierząt? - porada dla rodziców

Wydrukuj kilka zdjęć zwierząt w ich naturalnym środowisku. Następnie daj je dziecku i poproś, by dopasowało zdjęcia do mini figurek LEGO DUPLO. Gdzie one żyją? Na Arktyce czy sawannie? Jest mnóstwo pomysłów na eksplorowanie świata egzotycznych zwierząt i naukę przyrody!

Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: „Zwierzątka” (nr katalogowy 10801) - 39,99 zł, „Sawanna” (10802) - 79,99 zł, „Arktyka” (10803) - 119,99 zł, „Dżungla” (10804) - 199,99 zł, „Dookoła świata” (10805) - 449,99 zł. Wszystkie zestawy LEGO DUPLO wykonano według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, ponieważ dla Grupy LEGO najlepsza zabawa to bezpieczna zabawa.

Redakcja parenting.pl, 11 miesięcy temu

Zakupy dla malucha

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

ubranka

~paola123 • ostatni post 6 godzin temu

4
Artykuły Zakupy dla malucha
Zakupy dla malucha

ToGo - wielofunkcyjna zawieszka

Materiały prasowe Na rynku produktów dla dzieci pojawił się ostatnio nowy gadżet. To pomysłowa zawieszka, która ułatwi ci spacery z pociechą o każdej porze roku. Sprawdzi się zarówno do przypięcia rękawiczek, przymocowania kocyka w łóżeczku czy zasłonki...

Zakupy dla malucha

Wybierz odpowiednie buty dla dziecka

wyobraźnią i niezaspokojoną ciekawością świata, jest ono w stanie wydreptać dystans równy kilku dobrym kilometrom. Odpowiednio dobrane dla malucha (...) produkty marki BARTEK. Cechy dobrego obuwia Wybierając w sklepie buty dla malucha,...

Zakupy dla malucha

Buciki od BARTKA - nowa kolekcja

Buciki od BARTKA - nowa kolekcja

Buciki Mini First Steps Buciki Mini First Steps zapewniają maksymalny komfort użytkowania i są idealne do nauki chodzenia. Model skierowany dla maluchów, które chcą się wyróżniać i podkreślać swoją oryginalność. Nowoczesna forma oraz żywe barwy to hit...

Zakupy dla malucha

Buty BARTEK

Buty BARTEK

Chłopięce sandały dla maluchów, które aktywnie spędzają czas. Wiosenne trzewiki dla maluchów. Bardzo modne buty dla maluchów, wyglądem przypominające buty sportowe dla młodzieży w energetycznych zestawieniach kolorystycznych. Mięciutkie mokasynki. ...

Zakupy dla malucha

Zabawki dobrane do wieku

Zabawki dobrane do wieku

W społeczeństwie panuje błędne przeświadczenie, że im więcej zabawek, zajęć dodatkowych i bardziej zajęty czas dziecka, tym lepszy jego rozwój. Starajmy się jednak nie popadać w skrajności i zbytnia przesadę.

Zakupy dla malucha

7 gadżetów, które uprzyjemnią dziecku podróż

7 gadżetów, które uprzyjemnią dziecku podróż

i bezpieczeństwo malucha. Powinniśmy dobrać model do wieku dziecka, masy jego ciała, wzrostu itd. Pamiętajmy jednak, że kilka godzin spędzonych w jednej pozycji (...) , bujakach czy wózkach. Przyczepisz je łatwo do pasów z rzepami. Specjalnie...

Zakupy dla malucha

Nauka origami dla dzieci

Nauka origami dla dzieci

, może zostać użyty w procesie twórczym malucha. Origami jest to sztuka polegającą na tworzeniu określonych obiektów poprzez składanie kartki papieru.

Zakupy dla malucha

Prezenty dla dzieci do 3 r.ż.

Prezenty dla dzieci do 3 r.ż.

Maskotki - pluszaki Drewniane klocki Plastikowe klocki Piankowe puzzle Elektroniczna niania Pierwsze buciki Piłeczki plastikowe Ubranka Kocyk Konik na biegunach Grzechotka Huśtawka Książeczka interaktywna Kaczuszka do kąpieli Baby walker...