Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Wielka akcja krwiodawstwa z "Hotelem Transylwania 3" - Wysysamy Pomagamy

Krew jest droższa niż złoto, diamenty i wszystko, co tylko możemy sobie wyobrazić, bo krew to życie! Najlepiej wiedzą o tym…. wampiry, jak choćby słynny hrabia Dracula z komedii animowanej "Hotel Transylwania".

Zapraszamy w dwie ostatnie środy września i pierwszą środę października do udziału w wyjątkowej akcji krwiodawstwa "WYSYSAMY – POMAGAMY" z "Hotelem Transylwania 3".

Zobacz film: "Akcja krwiodawstwa z "Hotelem Transylwania 3" - Wysysamy Pomagamy"

19 września, 26 września i 3 października bohaterowie filmu spotkają się z krwiodawcami przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (od strony Metra Centrum). Krew będzie pobierana w specjalnym ambulansie rodem z "Hotelu Transylwania". Każdy z uczestników akcji otrzyma gadżety filmowe, będzie mógł również przybić piątkę z bohaterami komedii.

Akcję wspiera mistrzyni świata w sztukach walki Joanna Jędrzejczyk, której głosem przemówi jedna z postaci "Hotelu Transylwania 3" (w kinach od 12 października).

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.