Trwa ładowanie...

Targi PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu

Targi PLAC ZABAW
Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i...

zobacz galerię

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Już wkrótce, w dniach 4-6 czerwca 2013 roku odbędą się pierwsze Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu. Impreza będzie miała miejsce w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. To pierwsza taka wystawa skierowana do producentów sprzętu do wyposażenia terenów rekreacyjnych i placów zabaw. O część merytoryczną wydarzenia zadba Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyposażenia Placów Zabaw.

Zakres tematyczny Targów jest bardzo szeroki i obejmuje: szkolenia branżowe, elementy wyposażenia placów zabaw, branżowe portale Internetowe, wydawnictwa, programy do wizualizacji, parki linowe, systemy ogrodzeniowe, wodne place zabaw, siłownie outdoorowe, stojaki dla rowerów, elementy wyposażenia skwerów, elementy wyposażenia boisk sportowych itp. Wystawa jest skierowana do specjalistów branży, developerów, władz szkół oraz przedszkoli, a także do jednostek samorządowych.

W ramach Targów odbędą się dodatkowe wydarzenia: forum samorządowe, Salon Inwestycji i Rozwoju Regionów INWESTOR, Targi Usług dla Gmin i Powiatów SAMORZĄD oraz Sympozjum „Przez rekreację do integracji.”.

Więcej informacji o Targach znajdziesz na stronie Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnych dla Dzieci i Dorosłych.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.