Targi PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Już wkrótce, w dniach 4-6 czerwca 2013 roku odbędą się pierwsze Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu. Impreza będzie miała miejsce w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. To pierwsza taka wystawa skierowana do producentów sprzętu do wyposażenia terenów rekreacyjnych i placów zabaw. O część merytoryczną wydarzenia zadba Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyposażenia Placów Zabaw.

Zakres tematyczny Targów jest bardzo szeroki i obejmuje: szkolenia branżowe, elementy wyposażenia placów zabaw, branżowe portale Internetowe, wydawnictwa, programy do wizualizacji, parki linowe, systemy ogrodzeniowe, wodne place zabaw, siłownie outdoorowe, stojaki dla rowerów, elementy wyposażenia skwerów, elementy wyposażenia boisk sportowych itp. Wystawa jest skierowana do specjalistów branży, developerów, władz szkół oraz przedszkoli, a także do jednostek samorządowych.

Polecane wideo:

W ramach Targów odbędą się dodatkowe wydarzenia: forum samorządowe, Salon Inwestycji i Rozwoju Regionów INWESTOR, Targi Usług dla Gmin i Powiatów SAMORZĄD oraz Sympozjum „Przez rekreację do integracji.”.

Więcej informacji o Targach znajdziesz na stronie Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnych dla Dzieci i Dorosłych.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

"Lato z książką"

"Lato z książką"

Lato z książką 2014 Zapraszamy na imprezę "Lato z książką" sponsorowane m.in. przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Aktualności

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl w Katowicach Akademia RodziceMalucha.pl organizuje 6 marca spotkanie w Katowicach.

Aktualności

#dzieńdobryWP: Czy rodzi się coraz więcej dzieci?

Rodzi się coraz więcej dzieci Tłumy na porodówkach? A może przyszłe mamy nie mają powodów do zmartwień i miejsca wystarczy dla każdej? Karolina Jakobsche odwiedziła jedną z warszawskich porodówek i odkryła prawdę.

Aktualności

Praha dzieciom - plakat

Praha dzieciom - plakat

Plakat - Praha dzieciom Zachęcamy do wspólnej zabawy razem z dziećmi. Już w lutym czeka na Was mnóstwo atrakcji. Zapraszamy!