Trwa ładowanie...

Targi Mother&Baby Warszawa

Targi Mother and Baby
Targi Mother and Baby

W 2013 roku w ramach Targów Mother & Baby odbędą się trzy weekendowe imprezy dla rodzin z dziećmi...

zobacz galerię

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

W najbliższy weekend (22-23 czerwca 2013 roku) w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Targów Mother & Baby. Impreza będzie miała miejsce na terenie Wyścigów Konnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają kobiety planujące dziecko, ciężarne oraz rodziców z dziećmi do 9 roku życia.

1. Program Targów Mother & Baby

Targi dla przyszłych mam i rodzin z dziećmi po raz kolejny będą obfitować w liczne atrakcje. Oprócz stałych punktów programu (konsultacje medyczne, bezpłatne badania USG, wykłady, szkoła rodzenia, castingi dziecięce do telewizji, warsztaty wiązania chusty, szkoła pielęgnacji, joga dla ciężarnych, sesja zdjęciowa) pojawi się wiele nowości. Na odwiedzających czekać będą: Szkoła Stylu z Tomaszem Jacykowem, Akademia Pawła Zawitkowskiego (znany fizjoterapeuta), zabawa dla dzieci z Domisiami, joga dla dzieci i rodziców, czytanie bajek przez znanych aktorów, wyścigi raczkujących dzieci, warsztaty fotelikowe Maxi-Cosi oraz koncert Łukasza Zagrobelnego. Goście Targów będą również mieli możliwość zapoznania się z ofertą Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalistów. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, zabaw, wykładów i konkursów dla przyszłych rodziców.

Więcej informacji o Targach Mother & Baby znajdziesz na stronie internetowej: Mother and Baby.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.