Sposób na rodzinną rozrywkę? Wspólne przeżywanie sportowych emocji!

Sposób na rodzinne popołudnie, dobrą zabawę dla małych i dużych, wspólne przeżywanie emocji i wzmacnianie więzi? To mecze LOTOSU Trefla Gdańsk z perspektywy sektora rodzinnego! Dzieci do 13. roku życia kibicują w nim za jedyne 5 zł. Najbliższa okazja do wspólnej zabawy już w niedzielę o godz. 14.45! Poza widowiskiem na boisku, na małych kibiców czeka też moc atrakcji poza parkietem!

LOTOS Trefl łączy pokolenia

LOTOS Trefl ma kibiców w każdym wieku. Na trybunach regularnie spotykają się co najmniej trzy generacje, a mecze siatkówki to rozrywka, która łączy pokolenia. Pierwsze kroki na spotkaniach gdańskich siatkarzy warto skierować właśnie do sektora rodzinnego. Najbliższą okazją jest niedzielny mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Starcie z mistrzem Polski gwarantuje wiele sportowych emocji, a także poza siatkarskie atrakcje!

Tuż obok sektora rodzinnego znajduje się kącik zabaw, gdzie wykwalifikowani animatorzy przez cały mecz zajmują się maluchami. W niedzielę poza zabawami i grami Trefla znajdą się w nim też atrakcje na co dzień spotykane w salach zabaw Honolulu. Zdecydowanie wyzwolą one dziecięcą energię! Maluchy będą mogły m.in. szaleć na dmuchańcach, czy tworzyć wielkie bańki. Ponadto obok boiska znajdą się też trampoliny Jumpcity, gdzie mali kibice mogą dowoli skakać i spalać kalorie!

Gwiazdy siatkówki z bliska

Sektor rodzinny jest przeznaczony dla dzieci do 13. roku życia, starszej młodzieży oraz ich opiekunów. Rodziny mogą w nim kibicować w dowolnych konfiguracjach, a wszystkie miejsca, z których dopingują najmłodsi i ich rodzice, znajdują się w sektorach 117 i 122 na najniższej kondygnacji trybun ERGO ARENY, więc bez problemu można dotrzeć do nich też z wózkami.

Poza łatwą drogą posiadanie miejsca w tych sektorach gwarantuje też doskonały widok na parkiet, świetną atmosferę, bliskość maskotek i innych atrakcji oraz emocje dla całej rodziny, a także możliwość spotkania z gwiazdami siatkówki! Zawodnicy po meczu zawsze podchodzą do kibiców, a dopingowanie z dolnych poziomów trybun daje możliwość przybicia piątki ze sportowymi idolami, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia. W niedzielę w ERGO ARENIE będzie można spotkać m.in. Mateusza Mikę, czy Pawła Zatorskiego, którzy w sierpniu rywalizowali w Rio de Janeiro podczas igrzysk olimpijskich.

Bilet za 5 zł

Wejściówki do sektora rodzinnego dla dzieci do 13. roku życia to koszt jedynie pięciu złotych. Starsza młodzież – uczniowie i studenci do 26. roku życia kibicują w nim za 15 zł. Taka cena przysługuje również osobom powyżej 60. roku życia. Wejściówki normalne kosztują natomiast 20 zł. Z kolei dzieci do 7. roku życia, które w trakcie meczu zajmują jedno miejsce razem z opiekunem, zawsze mają darmowy wstęp na mecze, niezależnie w którym sektorze kibicują. Na mecze zapraszamy już najmniejsze szkraby, w ERGO ARENIE znajduje się też specjalny pokój dla mam karmiących, więc kibice LOTOSU Trefla mogą być obecni na meczach od pierwszych miesięcy życia!

Co ważne, bilety do sektora rodzinnego można kupować jedynie w kasach LOTOSU Trefla Gdańsk w ERGO ARENIE. W piątek 14 października kasa nr 4 otwarta jest od godz. 16 do godz. 19, a w dniu meczu, 16 października, w godzinach od 11 do 14.45. W przypadku pytań wszelkich informacji udzieli pani Kinga Rydzkowska (k.rydzkowska@lotostrefl.pl, tel. 509 925 105).

Równocześnie trwa sprzedaż biletów do pozostałych sektorów, wejściówki można nabywać przez internet na .

Redakcja parenting.pl, 7 miesięcy temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Puzzlowanki Malowanki

Puzzlowanki Malowanki

Puzzlowanki Malowanki to kreatywna zabawa dla dzieci Jeśli Twoje dziecko lubi rysować i lubi układać puzzle, ta zabawa jest dla niego!Stwórzcie własny rysunek, który złożycie w formie puzzli!

Patronaty

Do ucha malucha

Do ucha malucha

Płyta "Do ucha malucha" "Do ucha malucha" to wspaniały album z piosenkami dla dzieci.

Patronaty

Małgorzata Kożuchowska jako Clara

Małgorzata Kożuchowska jako Clara Odtwórz wideo

"Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai": Małgorzata Kożuchowska jako Clara Małgorzata Kożuchowska potrafi być zabójczo słodka. Podobnie jak Clara, szefowa mafijnej rodziny Biscottich. Jej przyjazd to gwarancja ostrej awantury w spokojnym szwedzkim miasteczku.

Patronaty

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Gra dla dzieci i ich rodziców Chcesz pomóc Noemu uratować zwierzęta przed zagładą? Zagraj! 84 żetony zwierzaków Układaj zwierzaki i pilnuj ich bezpieczeństwa. Słoń Ogromny słoń musi mieć odpowiednie dla siebie lokum. Kameleon Nakarm kameleona, aby w czasie...

Patronaty

"Romeo i Julia"

"Romeo i Julia"

Przepięknie ilustrowana książka dla młodzieży zainteresowanej baletem.