Proste i bezpieczne ćwiczenia dla kobiet w ciąży (WIDEO)

Nawet po zajściu w ciążę możesz utrzymać swoją kondycję i wykonywać ćwiczenia. Kluczowe jest jednak wybranie takiego treningu dla kobiet w ciąży, który będzie dla nich bezpieczny. W materiale wideo zobaczysz zestaw prostych i niezagrażających ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu. Wzmocnisz w ten sposób mięśnie i uchronisz się od nadmiernego przybierania na wadze. To bardzo ważne, ponieważ dzięki zachowywaniu aktywności fizycznej w ciąży zdecydowanie łatwiej będzie wrócić do formy po porodzie.

Ubierz się więc w wygodne ciuchy i przygotuj matę do ćwiczeń. Staraj się zachowywać systematyczność w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży, a efekty na pewno pojawią się szybko. Do dzieła!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.