Poznaj ubranko-otulanko

Ubranko-otulanko - co to takiego?

Znaleźliśmy sposób na radość dziecka. Na jego stymulację, rozwój wyobraźni i świetną zabawę. Zobacz, czym jest ubranko-otulanko.

Ubranka-otulanka to pomysłowe zabawki, które mają w środku miejsce na butelkę ze smoczkiem lub bidon. Miękki pluszak w kształcie zwierzaka ułatwia dziecku samodzielne trzymanie butelki, a do jej opróżniania zachęca urok sprytnej zabawki.

Polecane wideo:

Ubranka-otulanka, po wyjęciu z nich butli lub bidonów, mogą pełnić rolę przytulanek albo kukiełek animowanych przez rodziców. Otulanka są szyte wyłącznie z polskich materiałów posiadających wszystkie atesty gwarantujące bezpieczeństwo używania wykonanych z nich zabawek. Oczy przytulanek są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez dziecko oderwanego elementu.

Różnorodne kolory, faktury i kształty pluszaków pozwalają najmłodszym dzieciom na rozwijanie zmysłu dotyku i wzroku. Dla starszych są doskonałymi towarzyszami zabaw. Niejadków zachęcają do pałaszowania posiłków. Rozwijają wyobraźnię wszystkich pociech, a ich rodziców skłaniają do opowiadania im fantastycznych bajek.

Dostawa gratis na terenie Polski!

Przedstawiamy się

Mówią o sobie, że przyjechały z Krainy Miłości, by uszczęśliwiać dzieci. Tworzą wesołą zgraję i są nowością. Kto to taki?

Oto my! Zgrana banda sześciu przytulaków. Mówią o nas ubranka - otulanka. Jesteśmy miękkie i kolorowe, pozwalamy prać się w pralce i nie mamy na sobie żadnych elementów, które mogłoby połknąć dziecko. Usta i oczy mamy haftowane.

Jesteśmy pomysłowi, a w nasze brzuchy można zapakować butelkę ze smoczkiem albo bidon. Mamy takie zadanie: rozpromieniamy twarzyczki dzieci i wywołujemy na nich uśmiech. Nie przychodzi nam to trudno, bo jesteśmy milusińscy.

Dzieci nas kochają, a my kochamy je. Potrafimy namówić je do jedzenia, wspólnej zabawy i przytulania. Bardzo to lubimy, bo powstałyśmy w miejscu, w którym jest pełno miłości. Nawet imiona mamy takie, że nie da się nas nie kochać.

W naszej drużynie jest Kicuś, Łasuś, Fikuś, Giguś i Feluś. Ja mam na imię Luluś, lubię wszystkich moich kumpli i jak się domyślasz uwielbiam lulać... no wiesz… najszczęśliwszy jestem, kiedy śpię. A Ty? Jak masz na imię?

Niejadki to nie my

Nakarmienie niejadka to nie lada sztuka. Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko je zbyt mało, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – ubranko - otulanko zachęci malucha do jedzenia!

Kolorowa buteleczka do jedzenia, kubeczek do picia lub fikuśny talerzyk - stajesz na głowie, by przekonać swoje dziecko do jedzenia wyszukując coraz to nowe rozwiązania. Sięgnij więc po ubranko-otulanko. Jedzenie jest nierozerwalnie związane z emocjami.

Od tej chwili Twój maluch będzie kojarzył czas jedzenia z butelki z dobrą atmosferą i z możliwością tulenia pluszowego przyjaciela. Będzie obserwował, jak zmienia się poziom pokarmu w brzuszku zwierzaka, a jedzenie będzie utożsamiał z zabawą. Ty natomiast możesz pójść krok dalej i pobawić się z dzieckiem w skojarzenia.

Żółte ubranko - otulanko - jemy krem warzywny. Niebieska małpka - czas na mleko, szary kotek - ulubiona herbatka. Przetrzesz szlaki w komunikacji z Twoją pociechą i pomożesz zdecydować, która zabawka towarzyszy jej w dzisiejszym posiłku. Pozwól odkrywać dziecku świat smaków poprzez zabawę.

Kolorowy świat dziecka

Chcesz, żeby świat Twojego malucha był spokojny i bezpieczny. Zadbaj o to, żeby był kolorowy. Barwy kształtują emocje dziecka.

Kolory, którymi otacza się maluszek wpływają na jego emocje, nastrój i zachowania. Radosne, nasycone i wyraźne nastrajają optymistycznie wprowadzając go w dobry nastrój i zachęcają szkraba do działania.

Nasze ubranka-otulanka są w kolorach, które dzieci kochają. Malinowy słoń, żółty smok albo niebieska małpka. Każdy z pluszaków został zaprojektowany tak, by rozbudzić wrażliwość dziecka na bodźce i wypełniać jego magiczny świat kolorami.

Być może Twoja pociecha nie potrafi jeszcze dokładnie nazwać kolorów, ale z całą pewnością uśmiechem wskaże Ci, który pluszak z naszej oferty jest jej ulubioną przytulanką.

Rozwój sensoryczny maluszka

Rozwój fizyczny i psychiczny Twojego maluszka jest niezwykle ważny. Zachęcaj go do różnych zabaw, a ubrankami - otulankami wpływaj na jego kreatywność.

Wiesz już, że ciekawość świata Twojego smyka zwiększa się każdego dnia. Malec wyciąga rączki niemal po wszystko, co ma w zasięgu wzroku. Wspina się, raczkuje, stawia chwiejne kroczki nie pozwalając Ci spuścić z niego oka choćby na chwilę. Chce poznawać przedmioty, dotykać ich i w ten sposób uczyć się świata.

Wspieraj prawidłowy rozwój sensoryczny swojego dziecka wraz z nami. W trakcie karmienia - tuląc do siebie butelkę ubraną w postać kolorowego pluszaka - dziecko będzie kształtowało zmysł dotyku i wzroku, ale będzie też pracowało nad umiejętnościami manualnymi - nauczy się chwytać i trzymać przedmioty w rączce.

Różne faktury i kształty pozwolą maluchowi na odczuwanie bodźców dotykowych, wyostrzą jego uwagę na zmysł dotyku. Dziecko wzbogaci swoje doświadczenia w sferze tego zmysłu, a ponadto tuląc zabawkę - przyjaciela, będzie czuło się bezpiecznie.

Informacja prasowa

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Nocne krzyki

Mamarokporoku • ostatni post 2 miesiące temu

4
Artykuły Zabawki dla niemowlaka
Zabawki dla niemowlaka

Zabawki interaktywne i ich pozytywny wpływ na niemowlę

Wielu rodziców o zakupie zabawki interaktywnej myśli już w chwili kompletowania wyprawki. Czym są tego rodzaju produkty i jaki mają wpływ (...) na rozwijające się niemowlę? Zabawki interaktywne w ostatnich latach biją...

Zabawki dla niemowlaka

Co w prezencie dla malca?

Wybierasz się w odwiedziny lub na urodziny do znajomych czy rodziny z małym dzieckiem i zastanawiasz się, jaki prezent wybrać? Pomyśl o praktycznej zabawce, takiej jak Ubranko-otulanko zaprojektowane przez Anię Dereszowską. Niejedni wujkowie, dziadkowie...

Zabawki dla niemowlaka

Książki dla niemowląt - "Oczami maluszka", "Bee, mee i kukuryku"

Wydaje się, że kupowanie książek niemowlętom nie ma sensu. Nic bardziej mylnego. Dla prawidłowego rozwoju malucha, konieczna jest właściwa stymulacja różnego rodzaju zmysłów. Czytanie książeczek nawet niemowlętom przyczynia się do budowania więzi z dzieckiem....

Zabawki dla niemowlaka

Maty edukacyjne dla niemowląt

bobasy wyciągają rączki w kierunku wiszących pluszaków, by je chwycić. Kiedy zabawki z czasem znudzą się dziecku, można je wymieniać na inne. Dlaczego (...) zabezpieczającego płotka - mata staje się minikojcem. Na pałąkach przywieszone...

Zabawki dla niemowlaka

Muzyka dla niemowląt

Muzyka dla niemowląt

dla niemowlaka będą łagodne dźwięki o dość wysokiej częstotliwości, harmonii, z melodyjnymi, wyrazistymi tematami, koniecznie w tonacjach durowych

Zabawki dla niemowlaka

Misie popularne w Polsce

Misie popularne w Polsce

Miś - uniwersalna zabawka Miś to zabawka, która jest ponadczasowa i uniwersalna. Pasuje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, a nawet na prezent dla dorosłej osoby.

Zabawki dla niemowlaka

Prawda o pluszowym misiu

Prawda o pluszowym misiu

Pluszowy miś Pluszowe misie to nieodłączne towarzysze zabaw dzieci na całym świecie.

Zabawki dla niemowlaka

Zabawki dla niemowlaka - grzechotki

Zabawki dla niemowlaka - grzechotki

Wybór zabawek dla dzieci jest ogromny i nietrudno jest pogubić się w ich gąszczu. Producenci prześcigają się w wymyślaniu wzorów, faktur i kolorów, które w zawrotnym tempie zmieniają się pod wpływem następujących trendów.