Trwa ładowanie...

Poznaj ubranko-otulanko

1. Ubranko-otulanko - co to takiego?

Znaleźliśmy sposób na radość dziecka. Na jego stymulację, rozwój wyobraźni i świetną zabawę. Zobacz, czym jest ubranko-otulanko.

Zobacz film: "Wypróżnianie niemowląt - częstotliwość"

Ubranka-otulanka to pomysłowe zabawki, które mają w środku miejsce na butelkę ze smoczkiem lub bidon. Miękki pluszak w kształcie zwierzaka ułatwia dziecku samodzielne trzymanie butelki, a do jej opróżniania zachęca urok sprytnej zabawki.

Ubranka-otulanka, po wyjęciu z nich butli lub bidonów, mogą pełnić rolę przytulanek albo kukiełek animowanych przez rodziców. Otulanka są szyte wyłącznie z polskich materiałów posiadających wszystkie atesty gwarantujące bezpieczeństwo używania wykonanych z nich zabawek. Oczy przytulanek są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez dziecko oderwanego elementu.

Różnorodne kolory, faktury i kształty pluszaków pozwalają najmłodszym dzieciom na rozwijanie zmysłu dotyku i wzroku. Dla starszych są doskonałymi towarzyszami zabaw. Niejadków zachęcają do pałaszowania posiłków. Rozwijają wyobraźnię wszystkich pociech, a ich rodziców skłaniają do opowiadania im fantastycznych bajek.

Dostawa gratis na terenie Polski!

2. Przedstawiamy się

Mówią o sobie, że przyjechały z Krainy Miłości, by uszczęśliwiać dzieci. Tworzą wesołą zgraję i są nowością. Kto to taki?

Oto my! Zgrana banda sześciu przytulaków. Mówią o nas ubranka - otulanka. Jesteśmy miękkie i kolorowe, pozwalamy prać się w pralce i nie mamy na sobie żadnych elementów, które mogłoby połknąć dziecko. Usta i oczy mamy haftowane.

Jesteśmy pomysłowi, a w nasze brzuchy można zapakować butelkę ze smoczkiem albo bidon. Mamy takie zadanie: rozpromieniamy twarzyczki dzieci i wywołujemy na nich uśmiech. Nie przychodzi nam to trudno, bo jesteśmy milusińscy.

Dzieci nas kochają, a my kochamy je. Potrafimy namówić je do jedzenia, wspólnej zabawy i przytulania. Bardzo to lubimy, bo powstałyśmy w miejscu, w którym jest pełno miłości. Nawet imiona mamy takie, że nie da się nas nie kochać.

W naszej drużynie jest Kicuś, Łasuś, Fikuś, Giguś i Feluś. Ja mam na imię Luluś, lubię wszystkich moich kumpli i jak się domyślasz uwielbiam lulać... no wiesz… najszczęśliwszy jestem, kiedy śpię. A Ty? Jak masz na imię?

3. Niejadki to nie my

Nakarmienie niejadka to nie lada sztuka. Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko je zbyt mało, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – ubranko - otulanko zachęci malucha do jedzenia!

Kolorowa buteleczka do jedzenia, kubeczek do picia lub fikuśny talerzyk - stajesz na głowie, by przekonać swoje dziecko do jedzenia wyszukując coraz to nowe rozwiązania. Sięgnij więc po ubranko-otulanko. Jedzenie jest nierozerwalnie związane z emocjami.

Od tej chwili Twój maluch będzie kojarzył czas jedzenia z butelki z dobrą atmosferą i z możliwością tulenia pluszowego przyjaciela. Będzie obserwował, jak zmienia się poziom pokarmu w brzuszku zwierzaka, a jedzenie będzie utożsamiał z zabawą. Ty natomiast możesz pójść krok dalej i pobawić się z dzieckiem w skojarzenia.

Żółte ubranko - otulanko - jemy krem warzywny. Niebieska małpka - czas na mleko, szary kotek - ulubiona herbatka. Przetrzesz szlaki w komunikacji z Twoją pociechą i pomożesz zdecydować, która zabawka towarzyszy jej w dzisiejszym posiłku. Pozwól odkrywać dziecku świat smaków poprzez zabawę.

4. Kolorowy świat dziecka

Chcesz, żeby świat Twojego malucha był spokojny i bezpieczny. Zadbaj o to, żeby był kolorowy. Barwy kształtują emocje dziecka.

Kolory, którymi otacza się maluszek wpływają na jego emocje, nastrój i zachowania. Radosne, nasycone i wyraźne nastrajają optymistycznie wprowadzając go w dobry nastrój i zachęcają szkraba do działania.

Nasze ubranka-otulanka są w kolorach, które dzieci kochają. Malinowy słoń, żółty smok albo niebieska małpka. Każdy z pluszaków został zaprojektowany tak, by rozbudzić wrażliwość dziecka na bodźce i wypełniać jego magiczny świat kolorami.

Być może Twoja pociecha nie potrafi jeszcze dokładnie nazwać kolorów, ale z całą pewnością uśmiechem wskaże Ci, który pluszak z naszej oferty jest jej ulubioną przytulanką.

5. Rozwój sensoryczny maluszka

Rozwój fizyczny i psychiczny Twojego maluszka jest niezwykle ważny. Zachęcaj go do różnych zabaw, a ubrankami - otulankami wpływaj na jego kreatywność.

Wiesz już, że ciekawość świata Twojego smyka zwiększa się każdego dnia. Malec wyciąga rączki niemal po wszystko, co ma w zasięgu wzroku. Wspina się, raczkuje, stawia chwiejne kroczki nie pozwalając Ci spuścić z niego oka choćby na chwilę. Chce poznawać przedmioty, dotykać ich i w ten sposób uczyć się świata.

Wspieraj prawidłowy rozwój sensoryczny swojego dziecka wraz z nami. W trakcie karmienia - tuląc do siebie butelkę ubraną w postać kolorowego pluszaka - dziecko będzie kształtowało zmysł dotyku i wzroku, ale będzie też pracowało nad umiejętnościami manualnymi - nauczy się chwytać i trzymać przedmioty w rączce.

Różne faktury i kształty pozwolą maluchowi na odczuwanie bodźców dotykowych, wyostrzą jego uwagę na zmysł dotyku. Dziecko wzbogaci swoje doświadczenia w sferze tego zmysłu, a ponadto tuląc zabawkę - przyjaciela, będzie czuło się bezpiecznie.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.