Znane matki dzielą się zdjęciami podczas karmienia piersią

Trwa moda na wstawianie fotografii z najbardziej intymnych chwil naszego życia. Świeżo upieczone mamy wrzucają zdjęcia swoich bobasów w różnych sytuacjach. Instagram, Twitter i Facebook są zalewane słodkimi minkami małych chłopców, dziewczynkami w różowych ubrankach czy nagraniami pierwszych kroków.

Sławne mamy chętnie pokazują również zdjęcia z karmienia piersią. Które gwiazdy udostępniły zdjęcia ze swoimi niemowlakami?

Polecane wideo:

Karolina Kurkova

Karolina Kurkova to 32-letnia czeska modelka Victoria's Secret. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, podczas którego karmi swojego 3-miesięcznego synka Noaha Lee. Pod zdjęciem umieściła podziękowanie za ten dar, zachęcając tym samym inne matki do karmienia. To nie pierwsze dziecko Kurkovej. Mały Noah Lee ma 7-letniego brata, Tobina Jacka.

Alyssa Milano

Aktorka, znana z serialu „Czarodziejki”, również podzieliła się swoim życiem codziennym. Milano umieściła na Instagramie fotkę, na której karmi swoją córkę Elizabellę Dylan. Promowała w ten sposób tag #normalizebreastfeeding, zachęcający do karmienia piersią.

Jaime King

Aktorka i modelka, znana z teledysku „Summertime Sadness” Lany Del Rey oraz z serialu „Doktor Hart”, również wrzuciła fotkę z karmienia na Instagrama. Jej droga do wymarzonego macierzyństwa była trudna: leczyło ją dziewięciu lekarzy, przeżyła pięć poronień, pięć zabiegów in-vitro oraz 26 razy podejmowano u niej inseminację domaciczną. 37-letnia aktorka doczekała się dwóch synów: Jamesa Knighta oraz Leo Thamesa.

Pink

37-letnią amerykańska piosenkarka również pokazała jak wygląda życie matki-celebrytki. Kilka lat temu umieściła na Instagramie zdjęcie z garderoby, gdzie karmi swoją córkę Willow Sage. Dodała, że karmienie piersią jest zdrowe, naturalne oraz dobre dla dziecka, więc nie widzi podstaw, by się ukrywać.

Alanis Morisette

Kanadyjska wokalistka w 2011 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na Instagramie umieściła fotkę, na której karmi swojego synka podczas europejskiej trasy koncertowej. Dodała, że będzie karmić syna piersią do skutku, ponieważ to daje wspólne poczucie bezpieczeństwa oraz przywiązanie.

Gisele Bundchen

Najlepiej opłacalna supermodelka jest także matką dwójki dzieci. Bundchen dodała na Instagrama zdjęcie z przygotowań do pokazu mody. Podczas gdy ona karmi piersią swoją córkę Vivian, cały sztab zajmuje się jej wyglądem. Brazylijska modelka wie, co dla jej dziecka jest najważniejsze.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Karmienie piersią
Karmienie piersią

Antykoncepcja a karmienie piersią

Antykoncepcja a karmienie piersią

Słowo „antykoncepcja" samo w sobie jest gorącym tematem, a jak dorzucimy do niego „hormonalna" i „podczas laktacji" mamy zagwarantowaną burzliwą dyskusję.

Karmienie piersią

Co powinna jeść mama karmiąca piersią

Co powinna jeść mama karmiąca piersią

Delikatne mięso z kurczaka i pieczywo to dla wielu mam ulubiony posiłek w okresie karmienia piersią. Menu karmiącej mamy powinno być przede wszystkim zdrowe i dostarczać niezbędnych witamin zarówno jej jak i maleństwu.

Karmienie piersią

Karmienie piersią po cesarce

Karmienie piersią po cesarce wydaje się wielu kobietom, jeśli nie niemożliwe, to bardzo trudne. Kobieta, która urodziła dziecko, niezależnie (...) . W przypadku, jeśli cesarka była przeprowadzana pod narkozą, trzeba z...

Karmienie piersią

Karmienie mieszane

Karmienie mieszane

Karmienie mieszane oznacza równoczesne karmienie dziecka piersią i butelką. W przypadku karmienia butelką można stosować odciągnięty za pomocą laktatora pokarm lub mleko modyfikowane....

Karmienie piersią

Antykoncepcja hormonalna a karmienie piersią

Antykoncepcja hormonalna a karmienie piersią

Słowo „antykoncepcja" samo w sobie jest gorącym tematem, a jak dorzucimy do niego „hormonalna" i „podczas laktacji" mamy zagwarantowaną burzliwą dyskusję. W zależności od przekonań jednostki, grupy czy lekarza znajdziemy skrajnie różne oceny, rady i porady....

Karmienie piersią

Tych rzeczy nie mów kobiecie karmiącej piersią

Tych rzeczy nie mów kobiecie karmiącej piersią

Twoja przyjaciółka karmi piersią? Właśnie rozmawiacie i chciałbyś ten fakt jakoś skomentować? Zapewne nie masz na celu bycia złośliwym, raczej chcesz (...) różnicą - karmienie piersią...