Zdrowie ponad wszystko

Zdrowie to obowiązkowy element każdych życzeń, które składamy sobie z okazji urodzin oraz najważniejszych świąt. Nic dziwnego, zdrowie jest dla nas jedną z najważniejszych wartości. Czasem jednak nie wiemy, jak o nie właściwie zadbać. W zalewie informacji dostępnych na rozmaitych stronach internetowych – tych bardziej i mniej profesjonalnych, trudno jest wyselekcjonować te, które rzeczywiście nam pomogą, a przynajmniej nie zaszkodzą. Dlatego też największy portal z treściami medycznymi ‒ abcZdrowie ‒ postanowił oddać w ręce pacjentów profesjonalne narzędzie do uzyskiwania wiarygodnych informacji na temat swojego stanu zdrowia – możliwość bezpłatnego i anonimowego zadawania pytań lekarzom medycyny, dietetykom, kosmetologom oraz psychologom.

Polecane wideo:

Wielu doświadczonych specjalistów, w tym właścicieli prywatnych gabinetów i poradni, doktorów, profesorów, zgodziło się pomagać użytkownikom abcZdrowie. Wszystko po to, aby pacjent mógł otrzymać rzetelną odpowiedź na pytania dotyczące wartości tak istotnej, jak swoje zdrowie. To jednak nie wszystko. Usługa zadawania pytań wciąż jest doskonalona. Użytkownicy mogą już korzystać z aplikacji mobilnej, która pozwoli im w dowolnym miejscu i czasie zadawać pytania ekspertom.

1. By pacjentom żyło się lepiej

Aplikacja mobilna abcZdrowie

Teraz jest już dostępna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl. Otwiera ona wiele nowych możliwości.

Zadawanie pytań za pomocą aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Zacznijmy od podstaw. Na początku należy ściągnąć aplikację na swojego smartfona z Apple Store bądź Google Play (oczywiście pobranie i korzystanie z tego narzędzia jest całkowicie bezpłatne). Następnie należy się zalogować. Potem w odpowiednie okienko wpisujemy datę swojego urodzenia (dane te są wymagane, ponieważ pytania do specjalistów mogą zadawać jedynie osoby pełnoletnie), adres e-mail, później pytanie do specjalisty i... gotowe. Zapytanie jest wysyłane do odpowiedniej grupy lekarzy – tak, na pytania użytkownika najczęściej odpowiada więcej niż jeden ekspert! Dzięki temu bez wychodzenia z domu, stania w kolejce i pukania do drzwi różnych gabinetów, można rozwiać dręczące wątpliwości dotyczące swojego stanu zdrowia. Powiadomienie o otrzymaniu odpowiedzi przysyłane jest na podany adres e-mail (nie jest on oczywiście nigdzie widoczny). Czy może być coś prostszego?

2. Bezstresowo i wygodnie

Aplikacja abcZdrowie.pl została stworzona w trosce o komfort użytkowników portalu. Jest ona dostępna dla każdego posiadacza smartfona z odpowiednią wersją oprogramowania iOS oraz Android. Z aplikacji można korzystać w każdym miejscu i w każdej chwili. Dzień czy noc – to nie ma znaczenia. Nieważne jest również to, czy jesteśmy w Polsce, czy za granicą. Odpowiedź otrzymamy stosunkowo szybko, bez długiego oczekiwania na wizytę oraz wydawania majątku na konsultacje lekarskie. Najważniejsze jest jednak to, że będziemy mogli otrzymać odpowiedź z pewnego, sprawdzonego źródła. Koniec z domysłami, szukaniem porad u przyjaciółek i ciotek, wertowaniem czasopism i przeglądaniem stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze i być może najbardziej dręczące pytania. Teraz wystarczy dostęp do abcZdrowie, aby rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać upragniony spokój.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.
Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.

Aktualności

Bony zakupowe Sodexo

Bony zakupowe Sodexo

Bony zakupowe Sodexo można zrealizować w wielu hipermarketach w Polsce.

Aktualności

Konkurs Mother&Baby - Produkt przyjazny mamie

Konkurs Mother&Baby - Produkt przyjazny mamie

Palmer's CBF Pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom 250 ml. Chicco Spray przeciw komarom i łagodzący sztyft po ukąszeniu. Dostawka do wózka Bumprider. Laktator LOVI Prolactis. Łóżeczko dostawne Bedside Crib. Luksusowy koc dla kobiet Rosetta. Poduszka...

Aktualności

FantasyTab i EduTab2+

FantasyTab i EduTab2+

EduTab2+ Tablety EduTab2+ są doskonałe dla dzieci.FantasyTab Tablety dla dzieci FantasyTab występują w fantastycznych kolorach.

Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.