Wydawnictwo Zielona Sowa zaprasza na 15. Targi Książki w Krakowie

Targi odbędą się w dniach 3-6 listopada. Na stoisku A44 będzie można zapoznać się z nowościami wydawniczymi proponowanymi przez Zieloną Sowę oraz na spotkać się z autorami.

Harmonogram Targów:

Polecane wideo:

Czwartek - Niedziela (3-6.11)


Specjalnie dla Czytelników Wydawnictwo Zielona Sowa przygotowało konkurs z nagrodami. Każdego dnia Targów do wygrania będzie maskotka jednego z bohaterów książek Holly Webb – labradora Czarusia, tytułowego bohatera książki „Czaruś, mały uciekinier”. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na stoisku A44 kupić dowolną książkę Holly Webb oraz wypełnić kupon konkursowy. Każdego dnia będą losowane nagrody, a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie bądź e-mailowo. Promocja akcji na stronie internetowej Zaopiekuj się mną.


Sobota (05.11)


10:30 – Małgorzata Skowrońska, ks. Robert Nęcek – Niezwykłe spotkanie z wyjątkową osobą. „Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci”
12:30 – Sekrety! Tajne organizacje! Niebezpieczeństwo! Spotkanie z Agnieszką Stelmaszyk, autorką kolejnej części bestsellerowej serii „Kroniki Archeo”.
14:30 – Lubisz zagadki, rebusy czy wierszyki? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie z Marcinem Przewoźniakiem – autorem licznych propozycji i inspiracji do zabaw z dziećmi.

Niedziela (06.11)


12:00 – Ulubione wiersze z dzieciństwa Anny Dereszowskiej. Promocja książki „Baśnie mojego dzieciństwa”.

Zapraszamy!

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Laktator

Nova2 • ostatni post 5 dni temu

1
Artykuły Kultura
Kultura

Jak często czytamy dzieciom?

Ośrodek Ewaluacji przeprowadził badania na temat tego, ile czasu rodzice poświęcają na czytanie dzieciom. Większość Polaków przeznacza na to około 10 minut dziennie. Aż 67 proc. osób żyjących w modelu 2+1 czyta dzieciom codziennie, od samego ich urodzenia....

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.

Kultura

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop dostarcza rodzicom materiału do rozmowy z dzieckiem o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.

Kultura

Zabawa w ciąży

Zabawa w ciąży

Jeśli tylko ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czujesz, nie ma przeciwwskazań, aby ten dzień spędzić z przyjaciółmi czy na balu sylwestrowym.

Kultura

Książka "Bystrzaki"

Książka "Bystrzaki"

Szukasz inspiracji do zabaw ze swoim dzieckiem? Chciałabyś mu zaproponować coś ciekawego i jednocześnie rozwijającego kreatywność? Poszukaj podpowiedzi w książce „Bystrzaki" C.J. Simister.

Kultura

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

"Kochaj Ziemię" to jeden z odcinków specjalnych Ulicy Sezamkowej. Dzieci mogą wiele dowiedzieć się na temat ekologii z odcinka "Zielono mi". Kanał MiniMini+ cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci.