Winogrona - kolorowanka

Winogrona to pyszne i zdrowe owoce.

Pokoloruj Winogrona - kolorowanka do pobrania tutaj.

Polecane wideo:

Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Komentarze

dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 3 miesiące temu

9
Artykuły Owoce
Owoce

Kolorowanka Wiśnie

Kolorowanka Wiśnie

Wiśnie - kolorowanka Pokoloruj wiśnie - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Owoce

Smaczne owoce - kolorowanka

Smaczne owoce - kolorowanka

Warto jeść owoce, bo mają wiele witamin i pyszny smak. A jaki jest Twój ulubiony owoc? Pokoloruj smaczne i zdrowe owoce - kolorowanka do pobrania

Owoce

Truskawka - kolorowanka

Masz ochotę na truskawki z bitą śmietaną? Pokoloruj truskawkę - kolorowanka do pobrania (http://powercontent.blomedia.pl/kolorowanki/gry-i-zabawy/truskawki.pdf). Więcej **kolorowanek** znajdziesz na stronie (http://www.przedszkola.edu.pl).

Owoce

Kolorowanka śliwki

Kolorowanka śliwki

Śliwki do pokolorowania Pokoloruj Śliwki - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Owoce

Banany - kolorowanka

://powercontent.blomedia.pl/kolorowanki/owoce/banany.pdf). Więcej **kolorowanek** znajdziesz na stronie **(http://www.przedszkola.edu.pl/)**.

Owoce

Śliwki - kolorowanka

://powercontent.blomedia.pl/kolorowanki/owoce/sliwki.pdf). Więcej **kolorowanek** znajdziesz na stronie **(http://www.przedszkola.edu.pl/)**.

Owoce

Arbuz - kolorowanka

Lubisz arbuzy? Sprawdź, jakie desery można z nich przygotować i zajadaj się ich pysznym smakiem! Pokoloruj arbuza - kolorowanka do pobrania (http://powercontent.blomedia.pl/kolorowanki/gry-i-zabawy/arbuz.pdf). Więcej **kolorowanek** znajdziesz...

Owoce

Maliny - kolorowanka

Maliny to pyszne owoce, z których można zrobić zdrowe dżemy i smaczne lody. Pokoloruj Maliny - kolorowanka do pobrania (http (...) ://powercontent.blomedia.pl/kolorowanki/owoce/maliny.pdf). Więcej **kolorowanek**...

Owoce

Kolorowanka Ananas

Kolorowanka Ananas

Ananas do pokolorowania Pokoloruj Ananasa - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Owoce

Kolorowanka Truskawka

Kolorowanka Truskawka

Truskawka - kolorowanka Pokoloruj truskawkę - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.